Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon féltékeny rám, pedig nincs oka rá. Nagyon szeretem, soha nem csalnám meg. Én nem vagyok az, megbízom benne, teljes mértékben. Ez a problémája! Hogy én nem szeretem, mert kicsit se vagyok féltékeny! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/F


más örülne ha a párja megbízik benne..


2013. okt. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak keresi az alkalmat a balhéra, azért, hogy szakíthasson veled, mert van valakije :SS
2013. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéljek vele?
2013. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem nincs senkije, inkább az,hogy már szinte birtokolni akar..
2013. okt. 30. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap is megmondtuk már, hogy tedd lapátra.
2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teny, hogy mindenki orul ha megbiznak benne, de ha a baratnid nem erzi hogy kell neked akkor valoszinuleg ezert szeretne hogy legyel feltekeny. Nem durvan, csak ha mondjuk megdicseri valaki mas hogy kilyen szep ma vagy ilyesmi fejezd ki nemtetszesedet
2013. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!