Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés

A pasim mostanában hanyagol, meg sem kérdezi mi van velem, de én nagyon szeretem nem lennék képes kidobni.

És egyáltalán nem féltékeny, nemrég említettem neki hogy egyik fiúbarátommal megyünk bulizni ma (facebookon beszéltük) és egyáltalán semmit nem is reaglát rá..

ja de igen reagált annyit hogy most mennie kell..


Azt mondta, hogy nincs semmi baja mert tegnapelőtt megkérdeztem. Hazudott volna ?

Ilyen esetben kb azt tudom elképzelni hogy egy másik csaj is benne van a képbe ..


2013. jún. 29. 17:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem már nem érez irántad semmit, vagy csak nagyon keveset. Hagyd a francba ha így hanyagol. Te rákérdeztél, ő nem válaszolt semmit akkor nem tudsz mit csinálni.
2013. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miota vagytok eggyütt?


Nem hinném, hogy megcsalna, mert akk ideges lett volna, mikor mondod, hova kivel mész. Az emberek általában magukból indulnak ki e téren, ahogy én észrevettem. Engem pl totál hidegen hagy ha a barátnőm elmegy szórakozni csak szóljon előtte róla. Én nem csalnám meg soha.

2013. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
FÁJ :(
2013. jún. 29. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát csak kitartás...
2013. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
EGY PUHAPCSŰ gyerekről van szó, a nevét világgá kürtölném.. hadd tudják mekkora tapló.
2013. jún. 30. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem az ilyen nőket. Nem szabad titokban tartani!!! Ismerje csak meg a világ, hogy ne játsza az eszét másokkal, ne legyen rá esélye.


4es

2013. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!