Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket szeretném kérni. (? )

Figyelt kérdés

Már úgy is 2 hónapja itt sírok gyk-n meg sajnáltatom magam, de most elhatároztam, hogy tenni fogok a szerencsétlenségem ellen. Nem tudom, hogy hol szerezzek magamnak barátnőt, mert barátaim és ismeretségi köreim totál nincsenek!!!!

Senki és ezt tényleg úgy kell elképzelni, hogy senkim sincs, se haver, se barátok.....barátnőről meg már kb 8 éve álmodozok.


Arra gondoltam, hogy maradt egy kis pénzem és mi lenne ha ebből a pénzből.

1- befizetnék 1 nyelvtanfolyamot és ott a tanfolyamon hátha találok valakit, pontosabban álszent reménykedésnek tűnik, de mi van ha ott találnék magamnak 1 lányt? Mi az esélye ennek?

2-befizetném az autós sulit és ott találnék 1 csajt. És vajon ennek mi az esélye, hogy ott találjak magamnak valakit.


Vagy kérem a ti véleményeteket, hova menjek, hogy barátnőt találjak magamnak?



kétlek a korotokat írjátok oda.


2013. okt. 31. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább a nyelvtanfolyam. De hogy lehet az senkid mincs? unokateso vagy regi oszt társ vagy akárki? 20f
2013. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nyelvtanfolyam esélyesebb!
2013. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki, mert az is szamit?
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én egyszer a nyelvvizsgán csajoztam be :) szóbelin a párom volt :D de nem működött a kapcsolat sokáig. 18 éves vagyok
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


Nem tudom, egyszerűen nincsenek ismerőseim, sem ismeretségi köreim. Rokonaim vannak, van egy 45 éves nagybátyám, aki alkoholista és 1 kicsit zakkant is, ennyi, meg van anyám aki megint csak nem 100-as.

Én vagyok tipikusan az a fiú aki az osztály utolsó padjában ült, mindig sötét fekete ruhákat hordott és mindig, mindenki kerülte, soha nem szólt egy szót se, soha senkihez.

2013. okt. 31. 08:29
 6/9 A kérdező kommentje:

# 3


Na hát, itt jönnek a problémák. Rosszul, igen, bevallom csúnya vagyok, kitolt velem a genetika...de eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekel és nem félek, vagyis szerintem nem fog annyira megbántani a visszautasítás. Nyáron az ereimet is felvágtam a nyomorult és monoton életem miatt, ha azt a fájdalmat kibírtam, akkor ezt is félgőzzel ki kell bírjam.

2013. okt. 31. 08:33
 7/9 A kérdező kommentje:
ui: most ne gyertek azzal, hogy agymókushoz kell menjek, mert fogok menni, már időpontom is van, csak megelőzném a felesleges köröket mert ő is azt fogja mondani, hogy keressek inger gazdag környezetet amiben jól érzem magam. Legalábbis annak idején a pszichiáter ezt mondta nekem.
2013. okt. 31. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőre van esély, de mindkettőt be is bukhatod...

Saját élmények: nyelvtanfolyamon négyen voltunk egy csoportban, 3 lány, meg egy kb. 40-es pasi (én voltam akkor 16), a többi csoporttal nem is találkoztunk, mert az órák között elég nagy szünet volt.

Jogsitanfolyamon többen voltunk, de mivel én elég későn csináltam (24 évesen), így elég "öregnek" számítottam, a 17-18 éves csoporttársak között... Szóval ott számolj vele, hogy a jelenlévők szerintem kb. 95%-a 17-18 éves lesz (nem tudom, hány éves vagy, abból, hogy kb 8 éve álmodozol barátnőről, velem egy idősnek saccollak).

Valami sportra nem gondoltál? Akár szimplán egy edzőterem, ott mindenféle népek megfordulnak.

25N

2013. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok...lassan 22.
2013. okt. 31. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!