Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeteket kérni, elsősorban a középkorosztályét! Ez normális?

Figyelt kérdés
A Páromammal/Nő/ a régi kapcsolatairól szeretem volna beszélgetni/magáról az aktusról is/Azt mondta ez beteges és nem hajlandó erről beszélgetni velem.Viszont én annyira szeretem hogy még ezekkel a dolgokkal is azonusulni szeretnék hogy mindent tudjak róla, s ezek nekem nagyon fontosak.Szerintem ahhoz hogy valakit igazán megismerhess ez is része kell hogy legyen.Ez tényleg beteges?
2011. jan. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Hát ilyenekkel azért nem kéne zaklatni.
2011. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gratis30 ***** válasza:
46%
Szerintem asszonykád beteges! Miért ne lehetne tudni a múltbéli dolgairól? Én a menyasszonyommal szerencsére meg tudtam beszélni és elég jó támpont volt, hogy miként álljak hozzá és mit nem szeret. Javaslom, hogy mondjad el neki, hogy téged is ezért érdekel. Ha nem hajlandó beszélgetni veled akkor szerintem ha valami miatt szól, hogy nem jó, érvelj neki, hogy te meg akartad beszélni. Szerintem ha értelmes nő akkor ez hatásos lenne és veszi az adást.
2011. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is van olyan a múltamban, amiről nem szívesen beszélnék a mostani páromnak.

Totál megértem. Ne erőltesd.


20/F

2011. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem beteges, csak előfordul, hogy kellemetlen. Én sem szívesen beszélek ilyesmiről a párommal, pedig ő is szokott faggatni. Aztán a végén elmondom neki, de valahogy nem jó érzés.
2011. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!