Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Lányok is írhatnak) Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok is írhatnak) Titeket milyen érzésel töltött el, mikor a barátnőtök nektek adta a szüzességét?

Figyelt kérdés
Hogy/Hol történt? Mennyi ideje voltatok együtt akkor? Hány évesek voltatok? Előtte feszengettétek a témát? Ki kezdeményezte a szexet? Ősszesen mennyi időt voltatok együtt? Kort is:) (ha te voltál a lány akkor neked milyen érzés volt odaadni magad valakinek? Megbántad vagy nem?)

2013. okt. 31. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem bántam meg tulajdonképpen, de nem a megfelelő emberrel történt..

A srácnak csak skalp voltam...(szűzlányokat gyűjtött, én 7 ilyen lanyról tudok,aki megvolt neki, persze akkor még nem tudtam)


Ittam előtte, amúgy még vártam volna vele...

Jó érzés volt, szerelmes voltam..

3 hónapig tartott végül csak..

A szexet együtt kezdeményeztük, de utóbb tudom, hogy már napok óta konkrétan afelé terelt, előtte csak afelé, hogy idjon afelé terelni..


18 éves már elmúltam, egy osztálykiránduláson, sátorban történt.


Általánosságban beszélgettünk a szexről, de nem az egymás közöttiről

2013. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
skalpvadász, én is pont ezt tenném ha ilyet akarnék...
2013. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abban a lakásban történt, ahol korábban laktunk (nem lett eladva miután elköltöztünk).

2 hete voltunk akkor együtt

én 24 éves, a férjem napra pontosan 1 hónappal később töltötte a 21-et.

Beszéltünk róla, hogy várni szeretnék egy kicsit:)

A férjem kezdeményezett, megkérdezte akarom e, én meg igent mondtam.

Még mindig együtt vagyok. 3,5 éve együtt, 2 éve házasok.:)


Nekem már voltak tapasztalataim, a férjemnek én voltam az első. Nagyon jó érzés volt, hogy én lehetek az akinek odaadja:)


Azt mondta megérte várni az igazira:)


27/N

2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- még mindig együtt vagyunk


bocsi a hibáért

2013. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, ő volt az első szerelmem.Nálunk történt, a szobámban. Fél év után történt meg a nagy dolog, mind a ketten akartuk. Három évig voltunk együtt. Én 20 voltam nekem ő volt az első, ő 22 volt, neki előttem egy barátnője volt.
2013. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!