Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csajnak van mondjuk 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak van mondjuk 10 pasi aki aktívan udvarol neki, milyen tulajdonság alapján fog választani közülük?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog választani. Különben választott volna.
2013. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

nálunk hasonló volt asszem 3.ik osztályban.

így visszanézve a legb_zisabbat választotta.

2013. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mint lány megmondom, hogy nem tulajdonság alapján választok.

Nyilván mindegyiknek van stiklije, mert tökéletes ember nincs.

10 emberből nem küldök el 4-et, csak mert azok, mittudomén türelmetlenek mondjuk.

Az alapján választok, hogy kivel tudok beszélgetni, ki az, akivel, ha együtt vagyok, gyorsan repül az idő, és hogy kivel hogy érzem magam. Ki az, akinek szimpatikus a gondolkodásmódja, az ötletei, ki az, aki jó nekem, és ki az, aki jobbá tudna engem tenni. Ki nevettet meg, ki az, aki őszintén nevet a szar poénjaimon, ki az, aki emberként bánik velem, ki az aki embert lát bennem és nem csak két lábon járó pinát.

Ilyesmi.

2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindjàrt jönnek majd a "pènz, mèret, kinèzet"-típudú válaszok, de ha valós esetet akarsz hallani, akkor olvasd el, amit ìrok :)


Vot idö, amikor elèg sokan csapták nekem a szelet ( csúnya tiniböl mikupálódtam csinos növè), ès èn megtehettem, hogy válogassak a pasik között. Vègül egy mackós, munkanèlküli fèrfit választottam, aki elsöre nem is tetszett - de mai napig ö az èn szerelmem :))


Az ok viszonylag egyszerü: vele èreztem azt, hogy valami "más". Nem tudom megmagyarázni, de vele akartam lenni ès róla álmodoztam, mert valahogy illett hozzám. Tudod, ilyen a szerelem.


Egyèbkènt az átlag, normális nö manapság is ez alapjàn választ, mert egy olyannal lenni, akiben semmi nem vonz, felèr egy lelki öncsonkítással.

2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért még van mikupálódni a helyesírásodnak is:)
2013. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!