Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Meg lehet ezt bocsájtani?

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt a barátommal, mikor ő szakitott velem és még aznap összejött valakivel. Azelőtt tényleg egy álompasi volt, odaadó, romantikus, kedves, megértő. 2 napig tartott ez igy, nem feküdt le a csajjal, csak találkoztak, csókolóztak. Most békülni akar, azt mondja nagyot hibázott, megbánta. Nagyon teper...
2013. okt. 31. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
dobd!!!
2013. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Attól függ mennyire gondolja komolyan. Ha úgy érzed, hogy te nem bírnád ezt a bunkó játékát elviselni akkor dobd! Ha úgy érzed megbánta, komolyan gondolja akkor "megbocsájthatsz" neki. Mi válaszírók nem ismerjük mennyire fontos neked ő. Remélem segítettem.:)
2013. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én kitépném a nyelvét amiért más szájába járt...Lehet szar volt a hapsid a macánál és úgy van most "ha ló nincs,akkor jó a szamár is" és most nálad teper.Féreg az ilyen!!!Kukába vele.Ismét és ismét meg fogja csinálni ,és SZERINTEM nem csak csók volt...:(
2013. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem bocsátanám meg, hogy megcsalt. mert ha aznap összejött a csajjal, nyilván alattad is fűzte. ráadásul egy gyáva szar is, mert gondolom megvárta, amíg a csajnál 100% esélye lesz, és csak akkor dobott téged. "nem feküdt le a csajjal, csak találkoztak, csókolóztak." na persze... csak azért mondja, hogy könnyebben visszafogadd.


de ha mégis megteszed, akkor kezdetben kegyél nagyon-nagyon óvatos!

2013. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En ertem amit mondtok. De akkor mert mondta el egyaltalan, hogy volt ez a dolog? Soha nem tudtam volna meg. Nagyon rosszul esik, de tenyleg ugy latom, hogy nagyon akarja... Viszont igy nem tudok megbizni benne.
2013. okt. 31. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
mert ettől függetlenül szar a lelkiismerete, és úgy akar rajta könnyíteni, hogy rádterheli a dolgot, és legyen neked szar.
2013. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz...
2013. okt. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!