Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nem tudok smárolni a pasimmal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudunk,ő is máshogy akarna meg énis,próbáltuk ígyis úgyis de együtt nemtudunk..nekem sose volt még ilyen,eddig mkivel tudtam..:(de pont vele nem?szeretem,de ez szakítási ok?
2008. júl. 8. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
jaaj ne viccelj, dehogyis szakítási ok. hány éves vagy? mert sztem még biztos elég fiatal. majd ráéreztek csak most görcsösen akarod és úgy érzed hogy nem jó. nyugi! jah és ha a fiúddal "smárolsz" az nem smár hanem csókolózás akár tetszik kimondani akár nem, mert elvileg szereted és akit szeretsz azzal csókolózol és nem smárolsz!!! (csak a k***ák smárolnak!!!)
2008. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok,és félévet vtunk együtt.most szakítottam vele nem rég,(50%ba ezért) :S:S:(
2008. júl. 8. 13:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs h nem tudtok együtt csókolózni...
2008. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hello én 18 vagyok és barátnőmmel volt ilyen gondunk ő 17 mi mindenen nevettünk elkezdünt csókolozni és elkezdtünk nevetni bár ez 1 hétig tarott csak ... de furcsa volt de hogy nálatok fél év után se ment azér ez elégé durva... mért nem beszéltétek meg hogy hogy kéne? ez röhelyes ilyenér szakitani bár szerintem ha ilyenér szakitottatok nem is szeretétek egymást... én kiakadnék ha bnőmet elvesziteném valami hülyeség miatt szerintem nem birnám... szoval nem is szeretétek egymást ha jobban belegondolsz... találj 1 srácot akibe szerelmes tudsz lenni és meg fog oldodni...
2008. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nemtudunk...nem jó.nem jön ki sose.EGYSZERŰEN SZAR:Ső is máshogy akarná és énis..
2008. júl. 8. 13:58
 6/15 A kérdező kommentje:
De bezséltük,és próbáltunk midnenhogy de nem tudtunk..:(
2008. júl. 8. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég durva mi ebben a nehéz? ezt nem tom elképzelni komolyan...:D vagy mér nem probáltad követni őt vagy nem tudom de ennek a 2-3 . alkalom után ugy kellene mennie mintha profik lennétek csak az első bénázós kicsit... de utánna már nagyon jó elég furcsán csókolózhattok hogy nem voltatok képesek bocsi...
2008. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egyébként olyan sincs h basszus én így akarom,te meg úgy...ezt közösen kell kitapasztalni és nem úgy,h te nem úgy csókolsz ahogy én szeretem..a mostani barátommal 1,5éve vagyunk együtt és az első csókunk se úgy történt h jaj,így akarom,te meg úgy...nem tudom neked h lehet kialakult csóktechnikád,amit csak úgy szeretsz...nekem nincs olyan,h én így szeretem,te meg nem vagy jó,mert nem úgy csinálod mint én...ha érzel vmit iránta,akkor van egy KÖZÖS ritmus ami kialakul..és lehet alkalmazkodni egymáshoz...
2008. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát igen,tudom...sőt tavaly nyáron jöttünk össze csak szakítottunk és 2-3hónapra megint összejöttünk és úgy félév...szóval lassan 1 éve,de ilyen sose volt még nekem...
2008. júl. 8. 14:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyet,hogy két ember,akik szerették egymást,azok ne tudtak volna egymással csokolozni.Ha meg emiatt(is)mentetek szét,akkor valószínű nem volt szerelem,mert ez nem hinnén,hogy szakítási ok lenne.Ezt is össze lehetett volna hangolni,ha olyan igazi love lett volna,ami itt valószínűleg hiányzott.
2008. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!