Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy fekete fiút? :D

Figyelt kérdés
eddig akárhánnyal találkoztam ebbe az országba egyik se áll szóba saját magával se...:DD külföldön mosolyogtak rám puszikat küldtek de az itteni fekete fiúk annyira el vannak szállva maguktól hogy aaah meg gondolom foglaltak is:D multkor is láttam egy fekete fiút tök csúnya fehér csajjal tudom relatív a szépség de tényleg csúnya volt a csaj a fiú meg 10/10 és én meg még se találok 1et se:D inkább félvér kéne mondjuk ha választhatnék vagy egy helyes fekete:D
2013. nov. 1. 01:37
1 2 3 4 5
 21/45 Balanus_concavus ***** válasza:

Persze, nem minden afrikai aidses, de azért nem mindegy milyen arányok vannak. Márpedig a hazánkban tartózkodó négerek nagy része Afrikából jön. Ajánlom a figyelmedbe ezt a statisztikát:


[link]

2013. nov. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
hm:P de most télleg?:Digazából az vagy?:D facebook?
2013. nov. 1. 02:05
 23/45 anonim ***** válasza:

Irjá nekem cshaje

Lakatos Pákitó

2013. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Tényleg:P

Ha én tudok helyesen írni akkor te is!:D

Van facebookom is de nem fogom itt ki linkelni!:p

2013. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
majdnem vicces voltál:)
2013. nov. 1. 02:11
 26/45 A kérdező kommentje:
jó akkor TÉNYLEG.:D tudok helyesen írni amúgy :D ha rád írok?:D úgy adsz facebookot?
2013. nov. 1. 02:12
 27/45 anonim ***** válasza:
Utazz a 28as villamoson.
2013. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Igen akkor be linkelem neked!:D

De skypeod nincs?:D

2013. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
na rád írok akkor:D skype nincs:D
2013. nov. 1. 02:18
 30/45 anonim ***** válasza:
Óh ne haragudj de ezt úgy beszoptad mint kacsa a nokedlit xD még teljesen kifehéredtem h rám írtál :D Thx bro!:D
2013. nov. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!