Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy fekete fiút? :D

Figyelt kérdés
eddig akárhánnyal találkoztam ebbe az országba egyik se áll szóba saját magával se...:DD külföldön mosolyogtak rám puszikat küldtek de az itteni fekete fiúk annyira el vannak szállva maguktól hogy aaah meg gondolom foglaltak is:D multkor is láttam egy fekete fiút tök csúnya fehér csajjal tudom relatív a szépség de tényleg csúnya volt a csaj a fiú meg 10/10 és én meg még se találok 1et se:D inkább félvér kéne mondjuk ha választhatnék vagy egy helyes fekete:D
2013. nov. 1. 01:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
mekkora gyökér vagy :D de hát mit is vártam ez magyarország..nem véletlen kell nekem Afrikai:P
2013. nov. 1. 02:24
 32/45 anonim ***** válasza:

" A kenyai busmanok hozzánk járnak tanulni,

Buta magyar nőket akarnak meghódítani.

Amelyik szétrakja a lábát egy csokitest láttán,

az makákóképű duzzadtszájú korcskeveréket vár."


/Vádló Bitófák: Majmok bolygója/

2013. nov. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Istenem:D:D lényeg hogy én nem halhatok meg úgy hogy nem volt egy feketém..:D
2013. nov. 1. 02:37
 34/45 anonim ***** válasza:
Vegyél egy black extra giant super powre dildot.
2013. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Balanus_concavus ***** válasza:
100%

Általában nem sok értelmét látom interneten a verbális kifakadásoknak, mivel egyrészt az vagy felesleges szájhősködés, vagy nem célravezető kioktatás szokott lenni, így inkább mellőzni szoktam ezeket a megnyilvánulásokat a magam részéről. Az azonban, hogy a saját hazádat, Magyarországot, amely nemzetnek elvileg te is a tagja vagy leírod kisbetűvel, amellett ,hogy az afrikai szót pedig naggyal (amit grammatikailag kisbetűvel kellene írni) az valamiért hihetetlenül felbidegesített. Közben pedig hálát adhatsz Istennek, hogy Afrika helyett ide születtél, s jóllakottan netezhetsz a szobádban, fekete f@lloszokról elmélkedve, nem pedig éppen a sivatagban éhesen, szomjasan fekszel egy sátorban a Száhel-övben, esetleg polgárháborús területen halálfélelemben élve, vagy Johannesburgban lakva, ahol sötétedés után nem mersz kimenni az utcára,mivel annyira rettegsz, mint fehér nő.


Tudod miért jönnek ide az általad annyira kedvelt negrid rassz képviselői? Hát pont ezért, mert napról napra élnek, nyomorban, gyakran betegségektől, éhezéstől és ezernyi egyéb gondtól sújtva, amely messze túlmutat egy európai, hozzájuk képest, kvázi jóléti társadalom gondjain.


Őszintén csak azt kívánom neked, hogy váljon valóra az álmod, találj egy értelemben és érzelemben hozzád való fekete fiút és éljetek boldogan. De maradjatok is örökké együtt, jóban, rosszban, szerelemben, hogy ne is kelljen fehér srácokkal foglalkoznod. Emellett, ha ez az álmod, akkor juss ki mondjuk Szomáliába (vagy fakultatív módon amelyik fekete-afrikai ország szimpatikus) vele. Én mondjuk két nap után sírva rohannék onnan haza, de te valószínűleg erősebb jellem is vagy, ill. biztos valóban jobb ott élni mint Magyarországon, hiszen te magad írtad, hogy nem sokat várhatsz el ettől az országtól, ami a saját hazád.

2013. nov. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
jójójó érezned kellett volna az iróniát szerintem.amúgy meg lehet utálni nem fogom isteníteni ezt az országot egy nagy sz*r.az ország maga szép (lenne) de az emberek,a fizetés,a megélhetés ajj hagy ne soroljam....tudod amikor kiírsz egy kérdést és a 20. ember poénkodja el lehet már nem lesz olyan jó kedved.aki kioktatni akar vagy poénkodni annak nem kell ideírnia mostantól mert egyáltalán nem érdekel:D köszi
2013. nov. 1. 04:35
 37/45 anonim ***** válasza:

#35


Ne idegeskedj, elvégre ő is egy majom szintjén áll, ezért keres másik majmot magának...

2013. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, h rasszista vagy?
2013. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 kolosszus22 ***** válasza:
Mit vársz kérdező, hülye kérdésre, hülye válaszok jönnek. Jó eséllyel soha nem fogsz összekerülni fekete faszival.
2013. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

kéne neked is a fekete kobra mi?

hmm?


pffffffff....ribi vagy!

2013. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!