Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy teljesen elhanyagol.

A barátommal még friss a kapcsolatunk (3 hete vagyunk együtt), ő már több mint két éve próbálkozott, igyekezett, de valahogy csak most éreztem úgy, hogy akkor próbáljuk meg. Jól elvoltunk eddig, sajnos az őszi szünetet külön töltöttük). Szegénynek elég sok zűr van mostanában az életében, és most még a tesója is elköltözött külföldre. Azóta nagyon furcsa. Szünetben nem is keresett engem sosem, mindig én hívtam fel, de ő akkor is alig beszélt. Mostanában meg direkt kerül engem, skypon szokott beszélni a tesójával, ezt viszont nekem sosem mondja, mindig mást mond helyette. Engem ez nagyon zavar. És úgy érzem, hogy most azt hiszi, hogy "megkapott", akkor már nem is kell "hajtani" értem.

Jogosan érzem így, vagy csak én reagálom túl a dolgot?


2013. nov. 1. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy már neki olyan fontos. Ami 3 hete kapcsolatnál nagyon gáz. De nem biztos, hogy veled van baja. Kérdezd meg mi bántja.
2013. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele..
2013. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem kellett volna két évet várakoztatnod...
2013. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük :-)


Neki is volt közben barátnője nem is egy, én meg nem voltam túl az előző kapcsolatomon.

2013. nov. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!