Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kevésbé érzelmes pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé érzelmes pasit hogyan lehet rá lehet venni hogy kicsit jobban kimutassa az érzéseit?

Figyelt kérdés
Elég rég óta együtt vagyunk és az eleje felé még kedves volt, romantikus, de most már teljesen más nem mondja hogy szeret csak ha én mondom rá vágja hogy én is és hiába mondom neki hogy jól esik hallani ha mondja csak annyit mond rá hogy egyszer mondta minek mondja többször majd elmondja ha változik. Tudom hogy szeret és hogy nehezére esik kimondani az érzéseit de néha olyan jól esne :/
2013. nov. 1. 22:12
 1/5 Moszuke ***** válasza:

minél jobban basztatod annál rosszabb lesz. ez az élet rendje.

írj neki 1 levelet, amiben leírod h ez+az neked miért és mennyire fontos. beszéljétek át, ugyanezt mondd el neki; majd a duma végén egyfajta emlékeztetőnek add át neki a levelet. többet ne basztasd ezzel a témával.

ha minden oké magától megfogadja a kéréseid amikor érzi h enyhül a nyomás és nem kényszerből mondja és teszi amit tennie kell hanem szívből. ha tett vmi olyat, ne vágd a pofájába, hogy "na végre, hogy megtetted", hanem mosolyogj, vagy vmi értelmes reakciót nyomj.

de amíg basztatod bármivel addig kényszernek érzi azt és ösztönösen ellenáll.

és most olvasd vissza amit írtam legalább 3x, hogy felfogd.

2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, szerintem próbáld megszokni, hogy ilyen... Én is nagyon szerettem a barátnőim, még ha nem is mutattam ki mindig, vagy nem mondtam ki. De még mindig jobb ez, mint aki csak mondja minden mögöttes tartalom nélkül.
2013. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de egyébként nem szoktam erőltetni nála ritkán szoktam megjegyezni hogy azért jól esne és ha csinálja akkor sose vágom a fejéhez hogy na végre olyankor mindig mosolygok és hozzábújok mert tényleg nagyon jól esik ha mondja.
2013. nov. 1. 22:37
 4/5 Moszuke ***** válasza:
jajj most meg kiderül, hogy nincs is itt baj.. na szép..xD
2013. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A baj fent áll mert nem szokta olyan sokszor mondani és inkább csak akkor ha mondom hogy jól esne magától nem szokta és azt szeretném ha magától is mondaná.
2013. nov. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!