Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogyha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogyha a srác is úgy érez, ahogy én, és akkor, hogy tudok neki segíteni, hogy kimutassa érzéseit és legyen belőlünk valami? ÉS közben, hogyan óvjak meg mást a csalódástól?

Figyelt kérdés

Az új sulimba van két srác, aki bejön, és hát ők ketten legjobb barátok...az egyik jobban teccik, ill talán szeretem is, de a másik is ott van a képbe, és hát semmiképpen sem szeretném megbántani, akármi is lenne...az, akit szeretek, hát eléggé különös egy fazon...dehát végül is nekem megfelel, csak az a zárkózottabb fajta persze általában menő feelingre vált...suliba nyuszi, buliba menő xD, eddig mint kiderült...

persze, nem a legjobb vagyok a kapcsolatok megítélése terén, és a barátnőim meg a számba rágják, hogy igenis bejövök neki és esetleg lehet valami, én viszont nem veszem annyira észre, hogy akkor esély lenne...sokszor hűvös, de utána meg olyan kiengesztelési kísérletei vannak...tekintetünk már sokszor találkozott, meg azért figyeljük is egymást, meg discoba is találkozunk, és akkor megnéz...sajnos még nem sikerült vele beszélnem, mert igazán nem volt rá alkalom, soha nem találtam egyedül, amikor meg igen, akkor is a reakcióidőmön belül megtalálta rögtön valaki...:(

de akkor is, hogy néz, meg ilyenek...ez nekem még nem jelenti azt, hogy tényleg lehet belőlünk egy pár...vagy tévedek?:O és van esély?:O

a másik momentum az, hogy a "szerelmem" legjobb barátja az, aki aranyos, és közvetlenebb...de mióta én bejöttem úgymond a képbe, azóta nagyon keveset látni őket együtt, és keveset is beszélnek...a helyes fiú tényleg nagyon aranyos, és próbál valamit működni, közeledik, megállás nélkül néz, mégha beszélget is, de viszont, most hogy tényleg a másikat jobban szeretném magam mellett tudni, nem tudom, hogy hogyan óvhatnám meg szegényt attól, hogyha tényleg "őis" engem szemelt ki, hogy ne csalódjon akkorát... aki tud, valamit segítsen...:) elöre köszi:)


2009. okt. 12. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
brazil szappanopera... :)
2009. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát valószínű...de attól még nem tudom megoldani xD
2009. okt. 12. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a srác akar valamit tőled akkor majd megteszi az első lépést! Ez hogy most lehet hogy tetszem neki ez olyan dolog hogy pofára is eshetsz... várj és ha 2-3 hónap mulva se kezdeményez akkor kezdj el aggódni!
2009. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jó várok 2-3 hónapot, akkor utána aggódok megint egy jó darabig, de ez az elpocsékolt idő mire lesz jó?:o

és az, hogyha a csaj kezdeményez?:o bele lehet kalkulálni...legalábbis ez már a XXI. század:) és akkor, hogy lehet kezdeményezni, milyen módszer a nyerő?:o:)

2009. okt. 12. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ne az alapján válassz, hogy melyik nézk i jobban, vagy melyik közeledik jobban
2010. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!