Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt meg is értitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt meg is értitek vagy csak hallgatjátok?

2013. nov. 2. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség..
2013. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már picit idősebb vagyok (33), de ha ez ma tényleg így megy, az nagyon szomorú :(
2013. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na most

1, nem igazán értem

2, amit értek, az meg hááát jó kérdés, de én pont a fordítottját látom. azaz a lányok térdelnek sorra és szó nélkül egy-egy "nagyon felkapott" srácért, és kifejezetten elvárt, izgató jelenség, ha egy fiú baromi bunkó, flegma a lányokkal. valahogy az ilyenekért rajonganak.

3, végül a felcserélt szerepekről annyi, hogy igen, ez is igaz, de azért egyénfüggő

2013. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erőltetett rímek, erőltetett általánosítás...

Azért mert a szöveg íróját megbántotta ez az "Ágnes", írt egy nagyon pocsék számot...

Fájt hallgatni a srác primitívségét.


Nagyon sajnalom, hogy van annyira idióta, hogy a barátait eldobja egy nőért.

Fel kellene nőnie, ha nem jött még rá arra, hogy ha egy nő a barátait nem tudja elfogadni,, akkor az nem neki való. Mivel "madarat tolláról, embert barátjáról"

Tehát ha a barát nem felel meg a nőnek, akkor a párja sem fog előbb utóbb..

Ha pedig sikerült életképtelen nőt választania, akkor vessen magára, ebben nem az a nő a hibás...

Bocsánat, ha valakinek a tyúkszemére taposta, de így gondolom.


Jah és ha a pasik nem "papucsulnanak" el, akkor az ilyen típusú nőknek esélyük sem lenne ilyennek maradni...és nem, nem lesznek egyedül, hiszen mindig lesz iylen naiv papucs pasi, akivel párkapcsolatban lesznek.


Én sem szeretem ezeket a nőket, de a férfiak hagyják, hogy iylenn váljanak, mint ahogy a nőies férfiakat is a nők "nevelik ki"


Én örülök, hogy találtam megfelelő társat az életemhez, és nem tudk böfögni(sajnos) de főzni igen :p vagy mar leeht öregnek számítok ebben a kérdésben 26 évesen, vagy az értékrendem maradi mer mar férjnél vagyok? Ezt ítélje meg más, én jól érzem magam, mi jól érezzük magunkat az életünkben, a felmerülő nehézségek ellenére is.

2013. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!