Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudott? Ezt ti értitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? Ezt ti értitek?

Figyelt kérdés
A pasi, akivel ismerkedem kiderült, hogy a lakását kiadja jó pénzért külföldi túristáknak. Ezt egy közös ismerősünktől tudtam meg. Nekem azt mondta, hogy szegény, rosszul keres. Amikor rákérdeztem, akkor annyit ismert el, hogy szállitja őket a reptértől a városig, de ez nem igaz. Most miért kellett hazudnia? Eddig lényegében mindent felesben fizettünk sőt én vettem neki ajándékot is, tőle eddig semmit sem kaptam. Nem gondolhatja, hogy pénzéhes vagyok, mert nekem mint szegény fiú tetszett meg.
2013. szept. 15. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nehezen bíznék meg ezen után benne, ki tudja még miben hazudik :/
2013. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont azért, mert azt akarta, hogy úgy szeresd mint szegény fiú és nem mint valakit aki gazdag és kell a pénze. Magyarul így szűrte ki azokat akik csak a pénze mennek ismerkedéskor
2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem akart azzal nyitni hogy amugy jól keres van pénze ne azért legyél vele stb és azóta meg nem akarta még elmondani az igazat mert ugye furán jött volna ki . Valószinüleg még nem esett le neki hogy te már tudsz róla különben biztos megmagyarázná
2013. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű nem azért adja ki a lakását mert gazdag hacsak nincs több lakása.Amúgy nem hangzik jól hogy úgymond nincs saját lakása,és sose lehet tudni hogy rosszakaró ex majd feljelenti.
2013. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Valószínű nem azért adja ki a lakását mert gazdag hacsak nincs több lakása.Amúgy nem hangzik jól hogy úgymond nincs saját lakása,és sose lehet tudni hogy rosszakaró ex majd feljelenti."


Anyagiasságból csillagos ötös neked!


De amúgy egyetértek, valószínű nem túl gazdag.

2013. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek már a zsebében turkálsz. Miért kell megkérdezned? Mi közöd van a bevételeihez amíg nem vagytok együtt?
2013. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti nők mindent az első percben tudni akartok. Ti mindenbe beleütitek az orrotokat, olyanba, amihez MÉG semmi közötök. A férfi miért kötne mindent az orrodra, miközben még CSAK ismerkedtek? Mit vártok? Mi az istent vártok? Falat kaparok.
2013. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó elárulok egy apró részletet, mig ő arra panaszkodott, hogy nincs pénze abból a szakmából, amivel foglalkozik, én kisegitettem....és csak ezért nem értem a dolgot...még hogy én vagyok anyagias..ő turkált az enyémben, több 100 EUR nála van...úgyhogy még nem tudjátok a részleteket ne itélkezzetek.
2013. szept. 15. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazat mondott, nincs a szakmájából pénze. Miért ne lenne igaz? Az ember nem bérbeadásból szeretne megélni, hanem munkából. Nem mondtál semmi új részletet kérdező. Közöd? Semmi.
2013. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!