Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azért van, hogy engedjem őt végre el vagy bírjuk ki és utána már minden jó lesz?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 éve ismerek egy pasit, többször megpróbáltuk már, de fiatal voltam még, mindig volt valami ami miatt nem működött.. De a sors nem hagyta, hogy elfelejtsük egymást. Volt, hogy fél évig nem láttuk egymást, aztán csak úgy osszefuttunk és mindkettőnkben "megmozdult" valami. Most együtt vagyunk már, de úgy érzem nem az igazi. Szeretem őt és nem tudom, hogy el kell e engednem vagy azért vannak a problémák, hogy oldjuk meg őket és ha sikerült majd utána jön a felhőtlen boldogság..
2013. nov. 2. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél ebből a kapcsolatból? Mit szeretnél, hogy együtt maradjatok vagy szakítani vele és azzal meg van oldva minden?? hallgass a szívedre :D
2013. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szivem azt mondja, maradjak vele, de az eszem azt, hogy hagyjam..
2013. nov. 2. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass! Volt eleg idotok, eltetek kulon is. Oka van, h nem mukodik. En harom evet toltottem egy se vele-se nelkule kapcsolatban, nem banom, jo volt. De vege van, nem ok nelkul.
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!