Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt szerintetek?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval kb. 3hete de azt utolsó héten, nagyon furcsán viselkedik, és nem tudom miért, suliban alig szól hozzám, és most még neten is alig ír nekem, szinte sosincs fent ( vagy csak nekem kapcsolta ki a chatet, hogy én se írjak neki...) az egyik barátjával össze is veszett, mert velem jött össze... szerintetek most akkor miért teszi ezt? már egyáltalán nem is szeret ennyi volt? valaki volt hasonlo helyzetben?

16/L


2013. nov. 2. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Divatkapcsolatnak kézi a dolgot.Nem szeret csak veled van,hogy majd dugjatok stb..

Mosd dobd ki mielőtt nagyon belé szeretsz

2013. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Épp nincs jó passzba..


3 hét után nehéz "szeretetről" beszélni...még ki sem tud alakulni (ennyi idő alatt max a vonzódás és rózsaszín köd van... Nem is ismeritek egymást igazán.


Lehet nincsen ideje fenn lenni chaten, hiszen hosszúhétvége van, "gyerekként" ilyenkor aoam voltunk itthon, hanem nagyszülőknél, messzi rokonoknál temetőkben, vagy csak kirándulni voltunk...


Akármi lehet, kérdezd meg, hogy van-e jelentősége, lehet észre sem vette, hogy kevesebbet szól hozzád, csak te vagy bizonytalan, és aggodalmaskodsz, belemagyarázol a helyzetbe olyat, ami nincs.

De lehet jól látod, innen ismeretlenül nagyon nehéz megmondani...

A megoldás a kommunikáció..., mindig a kommunikáció, ne találgass és kombinálj!!!!!!!!



26/n

2013. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miert nem kerdezed meg tole? vagy menjetek el setalni, jo az ido, es kicsit beszelgessetek. Nem arra kell varni, hogy facen irogasson. annak ugysincs ertelme. face-to-face.

sok szerencset.

2013. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*PasszbaN


**Aoam= sosem

2013. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet depressziós lett.
2013. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat...átgondoltam én is .. lehet csak úgy van velem, semmi kötődést nem érez ( csak a baj benne talán az hogy én kicsit azért érzek iránta) zavar hogy nem ír, azért nem akarok neki én irni, mert akkor érezni fogja hogy én már érzek iránta valamit, és ekkor ha ő nem érez semmit utálhat is engem...vagy még jobban távolodni fog tőlem...szeretném ezt az egészet vele tisztázni de majd csak jövő héten lesz erre alkalom...remélem elintézzük a dolgot
2013. nov. 2. 10:36
 7/8 A kérdező kommentje:
én már őt régebb óta ismerem, de csak most szeptembertől ismertem meg egymást igazán, igy összejöttünk...de ez sem fog így sokáig tartani ha már most így alakulnak a dolgok.
2013. nov. 2. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne játszmázzzzzzzzzzz

Ezt gyorsan felejtsd el..


Ha írni akarsz írj neki (persze ne száz üzenetet:))


Kérdezd meg mit csinál a hétvégén, mostanság eltünt kicsit...

Ebben semmi nyomulásm semmi érzelem kimutatás nins

Ha kapcsolatban vagytok ennyi simán belefér (ennél több is)


Nem kehet úgy egy kacsatban kenni, hogy azon aggódsz, hogy a másik észreveszi-e, hogy mit érzel... Hiszen tudja, hogy valamit biztosan, ha mást nem is vonzódástt igen, mert akkorr nem kezdtetek volna el járni...

Meg arra nem ondoltál, hogy lehet ő is kezd valamit érezni és fél kiadni magát azért nem ír mert nehgy megtudd, hgy érez valamit és te meg nem is...



Jajja tiniszerelmek....:):)

2013. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!