Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van egy férfi a barát-bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van egy férfi a barát-barátnőjével sokkal többet, mint a bnőjével akivel 8 éve együtt van?

Figyelt kérdés
És a nőt még nem is zavarja, nem értem?!
2009. nov. 15. 12:11
 1/4 anonim válasza:
Amíg a megcsalós időket éltem, én is sokat találkoztam a BARÁT-BARÁTNŐimmel, fontold meg ;)
2009. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán illik az életükbe a mondás: A változatosság gyönyörködtet. Mellesleg a társnő bármiféle tiltással csak a saját dolgát nehezítené. Ha pedig történik is ott valami, de a fickó mégsem fog lelépni, akkor is neki van igaza, mert ez esetben a kötelék köztük erősebb a testinél.

Persze ez csak egy valószínűtlen, elméleti lehetőség annak kedvéért, hogy ne az átlag megközelítésű válaszból legyen egy újabb (ha majd jön több is).

2009. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos ugyanazért, amiért néha étterembe is elmegy: beszélgetni egy jót!
2009. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a válasz egyszerü: valójában nem vagy a barátnője ha ez így van.

A barát barátnőt meg mért zavarná? Ha kell neki a pasi akkor ezzel a pasi kínálja magát tálcán...

Ha valakinek van valakije az nem jelenti azt hogy arra nem lehet hajtani...ez rohadt nagy tévedés...hát mit érdekel engem ha a választottamnak párja van?...vagy szarok rá vagy levegőnek nézem, vagy akármi de megpróbálom elcsábítani tőle azt akit én akarok hogy velem legyen.

Ember embernek farkasa ezen a világon.

Másrészt lehet rádunt a csávód...érdemes vigyázni ezzel a nővel mert 70%hogy nyugodtan bele eshet a párod.

Már csak azért is mert sokat van vele...a sok együttlét az egyik oldalról kivétel nélkül mindig szerelemhez vezet ha valamilyen szinten szoros a kapcsolat.


Vigyél változatosságot a kapcsolatodba vagy ultimátumot. Ellenkező esetben az idő eldönti hogy a párod elhagy a másikért. Ez van....ő az új az ismeretlen, az érdekes, a felfedeznivaló, a titokzatos és az ember kíváncsi fajta.


Jakomo 25F

Olyan világban élünk ahol a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz míg a bútorápoló szerek valódi citromot.

2009. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!