Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel mostanában egyre többet vagyunk együtt. De ő nem igazán mutatja ki hogy esetleg úúgy érdeklődne irántam. Hanem mintha barát. De tudom h nem így van. Hogyan bolondíthatnám magamba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
főz
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
borban sült disznókaraj kaukázusi vegyeskörettel.
2010. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk... és suli után találkozunk sokat
2010. márc. 22. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne
2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kierőszakolni, de sztem egyszerűen légy kedves vele, mosolyogj sokat, és próbálj egy kicsit elérhetetlen lenni, ne mássz túlságosan rá. Ha egyforma az ízlésetek vmilyen téren, (az én

barátomnak és nekem pl. a mocik a szenvedélyeink)próbáld meg lenyűgözni benne. Viszont fontos, hogy olyat, ami téged nem köt le, ne szeress meg az ő kedvéért, ne változz meg érte. Legyél saját magad, és türelemmel várd ki, hogy lépjen.

(nem ismerlek, nemtom hány éves vagy, de egy új frizura, pár új csini ruha lehet nem árt,de azért ne vidd túlzásba)

sok sikert :)

2010. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!