Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha tudnátok róla, hogy tetszetek egy lánynak, de mégis van egy hatalmas akadály köztetek?

Figyelt kérdés
Az akadály, amit a címben írtam, a korkülönbség. A lényeg, hogy én már 32 éves vagyok, a lány pedig 17 éves. A lakóhelyünkön ismerkedtünk össze pár héttel ezelőtt, és úgy vettem észre, szereti a társaságom, most már szinte minden délután sétálgatunk, a lakásomra is fel szoktam hozni (nem történt köztünk semmi, mert nem akarom kihasználni), otthonosan érzi magát nálam, rengeteget beszélünk, közös frekvenciára hangolódtunk a kezdeti nehézségek ellenére. Bár 32 vagyok, a külsőm és a beszélőkém miatt legalább 8 évet letagadhatok - már több ismerősöm is mondta, hogy nagyon dinamikus, fiatalos megjelenésű vagyok. A problémám viszont az, hogy a korkülönbség miatt talán adódni fognak kellemetlen helyzetek. 32 évesen én már nyugodt vagyok, nem járok el tombolni, bulizni, kinőttem belőle, ő pedig lassan belelép ebbe a bizonyos tombolós korszakba, és bár ő sem az a bulizós-iszákos-mindenkivel kefélni akaró típus, ott lebeg a kard a feje fölött, mint a mai tizenéves lányoknál úgy általában, hogy teljesen kifordul a személyisége. Sok-sok csalódást kellett már átéljek, megcsaltak, hazudtak, átvertek, az eddigi barátnőim kész szörnyetegek voltak, és nem tudom, hogy egy ilyen fiatal lányban megbízhatnék-e. A másik meg, nem akarom hogy azt higgye, hogy csak átverem. Ilyenre is volt már példa az életemben: akibe nagyon szerelmes voltam, akivel komoly kapcsolatot akartam, képtelen volt hinni nekem, én pedig bebizonyítani nem tudtam neki az érzéseimet. Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat, akárhogyan is vélekedtek erről.
2013. nov. 3. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hmm szexelnék vleée
2013. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt amit most, jelen pillanatban várok, bár tudom hogy ez semmit nem old meg,de naa kell a gondolkodási idő :)
2013. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ledönteném azt az akadályt a hatalmas férfiasságommal.
2013. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert eleg nagy a korkulonbseg
2013. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem egy korban hozzád illő NŐNÉL és nem lánykánál próbálkozol?
2013. nov. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!