Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátomnál voltam, ültem az ebédlőasztalnál, a barátom meg a konyhában volt a tesójával. És mondja a tesója, hogy a barátom csinosabb csajt is találhatott volna (kösz...), mire a barátom rávágta, hogy de gazdagabbat aligha. Ezt nem tudom mire vélni, neki nem mondtam el, h hallottam a beszélgetésüket, de egész éjszaka ezen gondolkodtam, és teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon szeretem őt, de most nem tudom, mégis mi ez.

2013. nov. 3. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzesek a szüleid?
2013. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de most nem ez a lényeg. Hanem miért mondott ilyet?
2013. nov. 3. 11:58
 3/9 intrepid ***** válasza:

1. Lehet, hogy a tesójánál jópofizni akart, de különben tényleg téged szeret.

2. Lehet tényleg sokat szépít nála, - rajtad apukádék pénzesládikája.

3. Nem tudta, hogy hallod.

2013. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak vicceltek, vagy komolyan gondolják és nem tudták, hogy hallod. Hallgatózz még többet és ha sok ehhez hasonló beszélgetést hallasz, akkor menekülj.
2013. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezt könnyen kiderítheted hogy mivan.. eljátszod, hogy hirtelen szegények lettetek. Például kezdd el néhány drágábbik ruhádat dobozba pakolni, és mond azt hogy anyagi csődbe került a családod így el kell adnod néhány ruhát, hogy segíteni tudj a jelenlegi anyagi helyzeteteken. Ha ilyenkor szakít veled, elhagy, kevesebbet foglalkozik veled akkor sajnos tényleg csak azért van veled mert gazdagok vagytok. Ha kitart melletted akkor elmondhatod a végén hogy egy teszt volt, mert hallottad a beszélgetésüket és kíváncsi voltál mivan.
2013. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen módon támogatod őt vagy családját anyagilag?


Azért ha ezt viccnek szánta annak kicsit paraszt.

2013. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan rákérdeznék szemtől-szembe, nem rágódnék rajta napokig. Ez a legtisztább.
2013. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék. És figyeld a reakcióját, ha zavarba jön akkor menekülj. Amúgy az sem rossz ötlet, ha csak úgy elejted előtte, hogy hopp apukád/anyukád csődbe ment /kirúgták stb. stb. Ha tényleg csak a pénre hajt, akkor nemsokáig lesz még a képben.
2013. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Az a baj, hogy mi van, ha csak beképzelem magamnak a mindenféle bajt meg hátsó szándékot, majd pedig megbántom a bizonytalansággal? Ezt nem akarom.
2013. nov. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!