Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapítsam le a barátnőmet? Hogy ússzam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Csak két éve ismerkedtünk össze, azóta szinte folyton együtt vagyunk. Nagyjából úgy ahogy jó a kapcsolat, a szex is, bár jegyzem meg, havonta többször megsértődik valami hülyeségen. Folyton azt hiszi, hogy nem elég jó nő a számomra. (igen a feneke lehetne kisebb, de amúgy jó fej, és jól megértjük egymást legtöbbször)


A probléma az egésszel az, hogy én eléggé individualista típus vagyok, szeretek egyedül lenni, hogy össze szedjem magam, pihenjek vagy olvassak, vagy csak semmit tegyek csenges nyugalmamban. A barátnőm meg állandóan azzal nyaggat, meg arról beszélget, fantáziál, hogy "mikor költözünk össze? mikor kéred meg a kezem? és hogy fogják hívni a gyerekünket?" Bevallom, hogy a frászt tudom kapni ettől, és legszívesebben elszaladnék. Nem szerepel az életcéljaim között a házasság, főleg meg az nem, hogy egy üvöltő ugráló gyereket kelljen féken tartanom, miközben keressem meg a pénzt a törlesztőrészletekre meg mittudomén mire is. (azaz, egy csomó egyég életcélomról mondjak le a kapcsolat miatt, idő és pénz okán)


Éppen hogy már ki tudom jelenteni magamról, hogy a saját egzisztenciám kb. stabilnak mondható, a barátnőm ennek még a közelében sincs, lakást venni meg gyereket nevelni végképp nem tudnánk. Mindketten a huszas éveinkben vagyunk.


2013. nov. 3. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jot akarsz magadnak innentol kezdve Te vedekezz!!!

25N

2013. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bár én ennyire nem menekülnék a gyerek gondolatától 23 évesen, tudom, hogy még nekem is korai lenne. Szerencsére barátnőm is így gondolja. Sőt még néha inkább csak én ugratom, hogy kiszúrom a gumit. :P (Persze eszem ágában sincs...). De mindent meg tudunk beszélni.

Szóval az a tanácsom, hogy le kell ülni vele beszélni, és megértetni vele, hogy még nem akarsz ilyenekbe még belegondolni se, stb stb. Igazat megvallva, ha nekem szajkózná ezt a barátnőm, lehet világgá szaladnék-főleg ha a beszélgetés után sem érti meg, hogy engem zavar. :/

2013. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És elsőnek igaza van, most belegondoltam mi lenne ha a barátnőd szúrná ki a gumit...vagy valami...
2013. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jövőben sem szeretnél vele családot, akkor az lenne a tisztességes, ha ezt megbeszélnéd vele. Amiket leírtál, abból úgy tűnik, hogy ő már most erre vágyik. Ha ennyire máshogy képzelitek el a kapcsolatotokat, akkor nem ti vagytok egymásnak az ideális pár. Ebből még nagyon sok vita lesz, ha nem oldjátok meg. És igazából ez csúnyán hangzik, de ha tudod, hogy ő családot szeretne, és te meg nem, akkor elveszed a fiatal éveit, és az esélyét, hogy olyat találjon, aki szintén fiatalon szeretne gyereket.
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem egészen ilyen a helyzet... a terhesség elleni védekezést komolyan veszi a barátnőm, mindik megmutatja hogy bevette, meg van neki emlékeztető is rá. Amikor meg nem szedi, abban az egy hétben amíg nem jön meg, gumit húzok, utána petting.


Csak a frász jön rám attól, hogy egyszer majd kénytelen leszek gyereket nevelni meg soha nem lehetek egyedül, ha éppen tele a fejem és nyugalmat akarok, meg egy csomó időmbe és pénzembe fog kerülni a dolog.


Egyelőre leginkább az összeköltözést akarja kierőltetni, de én még soha nem éltem együtt senkivel (szüleimen kívül, néhány évvl ezelőtt, de ők is az idegeimre mentek, meg ordítoztak folyton.)

2013. nov. 3. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
feltartod a nőt mert szemét vagy.
2013. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég rosszak a tapasztalataid :/

Én mondjuk szívesen összeköltöznék a csajommal...

Üljetek le beszélgetni, értelmes körülmények között. Ha felemeli a hangját, akkor te maradj nyugodt, hátha látni fogja, hogy komolyan gondolod.

2013. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy is mondjam.. megértem a helyzeted... Ha nem szereted eléggé ahhoz, hogy neked magadtól is eszedbe jusson az összeköltözés, vagy jó ötletnek tartsd, akkor ez van. Szerintem Te a csajt csak szexre tartod, és nem elég komolyak az érzéseid. Főleg, hogy szerinted lehetne kissebb is a segge.. A szerelmes ember a partnerét közel tökéletesnek látja. Szerintem te tényleg nem vagy szerelmes.. válts csajt.
2013. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy honnan lehet olyan csajt találni, aki csak szexelni akar. Az ilyen dolgokat nem szokás a társkeresőn kiírni, mert nem "politikailag korrekt" ha egy csaj ezt le meri írni magáról. Pláne, ha a barátnői és ismerősei láthatják, mit tesz fel. (ugye, a "nem vagyok k." dolog)


Azt sem tudom, hogyan lehet szakítani, eddig még mindig mások szakítottak velem. most ez a csaj meg annyira rám van kattanva, hogy szinte megfojt.


Egyébként sem biztos, hogy szakítani akarnék vele, mert eddig ő a legjobb, sok szempontból, csak visszább vehetne a tempóból....


Azt sem tudom, hogy lehet ilyen dolgokat megbeszélni anélkül, hogy eszeveszett sírás legyen belőle...

2013. nov. 3. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek vagy még vele,ha te így vélekedsz? Egyáltalán minek neked rendes barátnő? Te csak a szex miatt vagy vele?Akkor keress olyat magadnak, akinek szintén ez kell, ezt a lányt pedig hagyd,hogy találjon olyat akivel majd normális családja lehet.

A leírtak alapján nem is szereted igazán ezt a lányt, ne pazarold az idejét, és még most tisztázd vele azt amit ide leírtál.

2013. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!