Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet,8 hónapja vagyunk együtt, de vannak konfliktusaink, szerintetek milyen érzelmeket tükröz a lejebb leírtak?

Figyelt kérdés
Neki bőven elég a heti 1 találka, az együtt alvásokat nagyon ritkán hozzuk össze és ő hivatkozik mindenféle hülye indokra, hogy tanulnia kell meg stb. Telefon nem, mert hogy ő nem szeret telefonálni, webkamera nem, mert hogy ő nem szeret webkamozni stb.. Bulik nem, mert hogy ő nem ismeri ezt a társaságot, de hogy az ő bulijukba se menjek, mert úgy nem tud kikapcsolódni. Amúgy hétvégente minden okés, de én többet várnék el és ez bosszant már nagyon. Túl szellős a dolog.. Ha ezt felhozom akkor persze én vagyok a lelkizős hibás ember aki csak erről tud beszélni...
2013. okt. 15. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a nő foglalt, te meg a szerető szerepben vagy. Teljesen egyértelmű.
2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a lány nagyon énközpontú, lehet, hogy egyszerűen nem kellene keresned egy ideig, hogy 1 kicsit érezze, hogy milyen ha nem vagy neki ott.

Vagy pedig dobnod kellene.

2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én vagyok az első barátja. Nem foglalt és más sincs.
2013. okt. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!