Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem az olyan emberekből, aki kimondja, hogy csak barátság lesz, de a viselkedéséből az jön le, hogy többet akar?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem van elegem az olyan emberekből, akikhez egy szép szót nem lehet szólni, mert máris azt hiszik, hogy beléjük vagyok zúgva?
2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Én nem barátkozom, ha párkapcsolatot akarok az adott személytől.
2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1-es, kérdésre nem illő kérdéssel válaszolni :)
2013. nov. 3. 15:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, és ismerem a problémád.


Tapasztalatom alapján ez olyankor van, amikor az illető nem barátságot akar, viszont valami erkölcsi vagy morális gát visszatartja.


Pédául melegeknél megesik, hogy az egyik srác nem akar meleg lenni és ezért ő tisztázza, hogy itt nincs semmi. Ennek ellenére az érzései változatlanok, csak tudatosan próbálja elfojtani őket.


Ez egy szélsőséges példa volt persze, lehet más probléma, akár vallás, akármi, de gyakran ez a helyzet.

2013. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: IGEN!!!! :-DDD


A hócipőm tele van azzal, hogy ha kedves vagyok egy férfihez, akkor az jön le nekik, hogy d...gni akarok. Nem, pont ugyanolyan kedves szoktam lenni a nőismerőseimmel, barátnőkkel. Nem riszálom magam senkinek, csak kedvesen érdeklődöm, meghallgatom, bárkivel szívesen beszélgetek, de ennyi.

2013. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Térjetek már el még jobban a kérdésemtől...:) Nem gondoljátok, hogy ez bunkóság?:D
2013. nov. 3. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert pont a kérdéshez tartozik: NEM AKARNAK TÖBBET TŐLED? CSAK FÉLREÉRTED A JELEKET.

Így érthető????

A probléma nem az adásban, hanem az ön vevőkészülékében van.

2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen a kérdésed egy új perspektívája, csak épp az érme egyik oldaláról nem látni a másikat.

#1 voltam

2013. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen :) A vevőkészülék hibája, hogy nem tartja magát valaki a kijelentéséhez, aztán később még hivatkozik is rá :D
2013. nov. 3. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a verzió jobb, ha az illetőnek teljesen mindegy kit szed fel, csak legyen már valakije, mert az menő? Nem számít, hogy nem is érez iránta semmi komolyat.
2013. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!