Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és megkedvelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és megkedveltem egy nálam idősebb srácot. :S NEm tudom mit tehetnék, mert jóban vagyunk. ő 24 éves, egy sikeres ember, aki tömérdek csodaszép lánnyal találkozik. Megmondjam neki? vagy egyáltalán nem kéne kockáztatni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem, de kb 1.5 éve beszélgetünk. Nem sok mindent tudok róla, de mindig ad tanácsot és elvileg szépnek tart. Nagyon kedves és egy IGAZI FÉRFI. És tudni lehet, hogy belőlük igazán kevés van. Szerintek mit kéne tennem?

2013. nov. 3. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Mondd meg neki :P

írni fogják, hogy a szex miatt lesz veled, de szerintem nem lesz veled, mert mire te is munkába állsz ő már évek óta dolgozik és így nehéz eltartani önmagunkat...

de persze ha belegondolok nekem is izgató egy 16 éves lánnyal szexelni bármilyen korban.. főleg 25 évesen

2013. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

S mitől olyan sikeres? :)

Szülei alá raktak valami vállalkozást?

2013. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rengeteget tanult. angolul érettségizett. sportban is sikeres és a szüleinek nincs ehhez köze :)
2013. nov. 3. 16:56
 4/6 A kérdező kommentje:
biztos jó ötlet megmondani neki? Nem fogja azt gondolni, h kislány vagyok és h ő nem pedofil vagy ilyenek?
2013. nov. 3. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel most én is ugyanígy vagyok, de én sem merem neki elmondani, és nem is hiszem, hogy fogom, mert szerintem éretlennek tartana, meg hát amint az egyes írta...
2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mer kikezdeni veled. Mondd meg neki.
2013. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!