Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többen tekintenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többen tekintenek a nőkre, mint csupán szexuális tárgyakra, szerintetek rászolgáltak erre?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy egyre kevesebb a valójában is normális nő. Manapság olyan ritkák, mint a fehér holló. Elég szomorú ez az állapot, ami jelenleg uralkodik és később ennek csak a fokozódása várható. Szép új világnak nézünk elébe...

2013. nov. 4. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Forintot nem érnek.
2013. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vnas00000 ***** válasza:
ha észrevetted hogy egyre kevesebb a normális nő szerinted nem szolgáltak rá?? uh gondolkozz..
2013. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Idegesítő mind, nincs kivétel csak kevés. Volt egy ilyen barátnőm, igazi ritkaság de ha ilyet akarsz teperni kell ezerbillióval és buta sem lehetsz.
2013. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra már rájöttem, hogy ehhez a "típus" megszerzéséhez hatalmas energiatartalékra és motivációra van szükség.
2013. nov. 4. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy nőt ismerek aki ritka kivétel, és tényleg minden szempontból külső belső bármit nézünk minden téren egy álom..... tehát tudom h van kivétel akit érdemes komolyan venni és akiért érdemes még reménykedni :) Szóval remélem lesz még hasonló nőhöz szerencsém aki vonzódik is majd hozzám :D
2013. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők akik szerintem nem is gondolkoznak csak egyből ítélnek ahelyett, hogy megismertetnék magukat az adott féllel. Igaz diszkók és ezek környékén több az ilyen nő, akik csak dugnak orrba szájba, de rengeteg az olyan "normálisnő is " akit az alkoholista nyomorult szülője nevelt ilyenné. Ez van a magyar lányok 90%-a ilyen!!!!!
2013. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétségkívül sokan rászolgálnak erre, viszont ez nem egy józan érv a férfiak számára, hogy lealacsonyodjanak arra a szintre, amelyen már csak egy kellékként tudnak látni egy nőt.
2013. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!