Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes volt belém a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém a srác?

Figyelt kérdés
Kiskorunk óta ismerjük egymást, de más suliba jártunk, más körökben mozogtunk így sok év kimaradt.. Mindketten egy komoly szakítás után lettünk egy baráti társaságban és észrevettem, hogy sokat néz, kedves és figyelmes de mivel én voltam egyedül lány, nem tűnt fel különösebben. De aztán jobban kereste a társaságom: sokat chateltünk, hívott telefonon, smseket írt. Találkozgattunk kettesben beszélgettünk talán így visszagondolva közeledett is, de akkor tényleg nem vettem észre valamiért.. Többször 'cukkolták' is velem kapcsolatban, de ennek sem szenteltem különösebb figyelmet. Aztán már többen mondták, hogy érdeklem őt és vonzalmat látnak köztünk. Engem ez nagyon meglepett és (szerintem nem mertem beismerni magamnak, hogy így van) kerülni kezdtem, egy ideig nem nagyon válaszoltam, ha keresett. Sokat gondoltam rá, hiányozni kezdett és minden kezdődött előről, csak ő elhidegült, szép lassan eltávolodtunk eléggé lezűlött lett. Eltűnt.. Most külföldön dolgozik és annyit tudok, hogy haragszik rám. Nem is beszélünk hónapok óta. Érzett valamit, csak nem kapcsoltam? Nem vettem elég komolyan..?
2013. nov. 4. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valoszinu erzett. Elegge megbantottad. Most mar hagyd ot, szerintem. :/
2013. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sötét parkban megszólal egy női hang:

- Vedd le a szemüveged, mert szúrja a combomat.

Pár perc múlva:

- Tedd fel a szemüveged, mert a padot nyalod!

2013. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor keresd fel!

Azt viszont könyveld el, hogy simán visszautasíthat már, mert ő külföldön érted nem hagyja ott a munkahelyét az biztos.

2013. nov. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy érzett valamit, tüske maradt benne és nem nyugodott, most már hagyd, mert csak megint megbántod.
2013. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma hazajött! Alig hiszem el! Első dolga volt felhívni, hogy látni akar..:)
2013. nov. 5. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!