Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos nők vs. átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nők vs. átlagos férfiak. Ti hogy egészítenétek ki a hiányzó részt?

Figyelt kérdés

Átlagos nők: "amikor kedvem támadt új viszonyokat kialakítani, volt rá kapható személy"

Átlagos férfiak: "?"


Egy példa: "minket már csak a rendőrök szólítanak le"



2013. nov. 4. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
trollkodok a gyakorin és ha nem kávézok embereket ölök
2013. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átlagos férfiak: "Minket csak a k.u.rvák szólítanak le." "Ha egy jobb csaj rám mosolyog szórakozóhelyen a bárpultnál, akkor tuti csak egy ingyen italt akar"


Egyébként meg nincs ezzel semmi gond, átlagos kinézetű férfiak tudomásuk kell venniük azt, hogy teperniük kell az átlagos csajokért is.

2013. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"amikor kedvem támadt barátnőt szerezni, rájöttem, hogy már kiöregedtem"
2013. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlagon felüli vagyok,így nem tudok érdemben válaszolni.
2013. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen átlagon aluli voltam most átlagon felüli nem tudok erre válaszolni :/
2013. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Régen átlagon aluli voltam most átlagon felüli" hogyan csináltad? akkor te olyan vagy mint songoku.
2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen kis nyeszlett 60 kilós csontváz voltam mellé nagy fejemmel és előnytelen stílussal, önbizalomhiánnyal...... Most meg összeszedtem magam,remek szálkás izmos testem lett, önbizalmam is lett határozottabb a megjelenésem , jobban öltözködöm, hozzám illstílusom van és rengeteget javultam minden téren :)
2013. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!