Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jöttem csak rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem csak rá, hogy hazudtak nekem a szüleim, rokonaim. Nem vagyok jóképű sem átlagos, csúnya görény vagyok? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 23 éves vagyok, sose volt még bnőm, a szerető szüleim és rokonaim elhitettél velem, hogy nem a külsőmmel van a baj, hanem hogy nem járok rengeteget emberek közé, stb. Akár még ismerős is lehet a sztori sokaknak..


A tény, hogy világ életemben sosem fogadtak igazán el szociális körökben, és hogy ez mind az én hibám, mindez csak hazugság volt. Nem az a baj amilyen vagyok, hanem az AMI vagyok, egy csúnya pasi. És erre most éreztem rá igazán :/


Ti mit javasoltok? Küzdjek tovább az álmomért, hogy legyen egy szerető társam, vagy temetkezzek inkább a munkámba és fogadjam el a tényt, hogy nem születtem túl esztétikusnak?


24/F


2013. okt. 29. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Munka,munka,munka
2013. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerül benned az ötlet, miszerint tenni kéne valamit, rajta vagy az utadon.
2013. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Kerdes elejen 23 voltal, a vegere mar 24? Szulinapod van?
2013. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Az sem tűnt fel miért katapulttal etettek gyerekkorodban vagy, hogy miért csak a kutya játszott veled?

Szerintem nyírd ki a szüleid, ők hoztak világra, az ő bajuk, hogy ennyire visszataszító ocsmány förtelem lettél mint amilyen vagy.

2013. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre már van egy találmány. "TÜKÖR"-nek nevezik.

Ha a fényes (nem a matt!!) felébe belenézel, saját magad láthatod benne. Ne ijedj meg, nem lesz még1 belőled.

Ne fogadd el a tényt, szedd magad össze, járj kondiba...stb, amitől szerinted jobban nézhetnél ki, vegyél rendes ruhákat... és semmi gáz nem lesz.

SOk sikert 18F

2013. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elírtam 23/F
2013. okt. 29. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet, kivéve annyi, hogy nekem a családom folyton mondja, hogy csúnya, rút, dög vagyok.
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Sosem fogadtak el szociális körökben... Egy ronda fiút miért ne fogadnának el? Más ott a probléma, barátom... Nem a külsőd!
2013. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%
Keress hozzád illő lányt:-)
2013. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, csak nekem nem mondták, hogy szép vagyok. De nem értem miért csak a külső a fontos? Nem születhet mindeni szépfiúnak! Ők is emberek.
2013. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!