Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha azt mondja nekem, hogy "hiányzol" és hogy "te vagy a mindenem" az felér egy "szeretlek"-kel? (lány vagyok)

Ugyanis azt, hogy szeretlek, sosem mondta még nekem, pedig úgy érzem.

2008. júl. 8. 19:07  Privát üzenet  

A válaszok
sztem igen leginkább a te vagy a mindenem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2008. júl. 8. 19:12 Privát üzenet
A "te vagy a mindenem" szerintem sokkal szebb, mint a "szeretlek", és többet is jelent. Abban benne van minden, elmondja vele, hogy mit érez. Szerencsés vagy :-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2008. júl. 8. 19:30 Privát üzenet
Szerintem teljesen rendben van így. Mintha félne a 'szeretlek' szótól :)Ismerős volt a helyzet, de majd megbarátkozik vele...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2008. júl. 8. 21:09 Privát üzenet
sztem csak dugni akar. ezt nem szavakkal kell elmondani, hanem tettekkel...

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2008. júl. 8. 21:15 Privát üzenet
Nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem az, miként cselekszik. Messziről jött ember azt mond amit akar! Vagy amit hallani szeretnél! :)

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2008. júl. 8. 22:29 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
A kérdező kommentje:

Jézusom, miket írtok itt!!! Már több, mint egy éve együtt vagyunk! Akkor biztos nem csak dugni akar....

# 6/10Időpont 2008. júl. 9. 10:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, és azért írtam, hogy úgy érzem szeret, mert a tetteiből is ezt veszem ki!

# 7/10Időpont 2008. júl. 9. 10:50 Privát üzenet
Nekem is ezeket mondja folyton, mondjuk én kifelyezetten utálom a túlzott érzelgősködést, de ma már fel sem veszem annyira.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2008. júl. 9. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nekem nem folyton mondja, ezért esik olyan jól, mikor egyszer-egyszer ilyet mond. Nap mint nap inkább érzem, hogy szeret, de ezért nem értem miért nem mondja ki.

# 9/10Időpont 2008. júl. 9. 12:50 Privát üzenet
Irigylem a problémádat!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2008. júl. 9. 13:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Ti hogyan reagálnátok arra, ha egy lány kimondaná nektek azt hogy "szeretlek"?
Hogyan értelmeznétek ezt az smst? Egy lány irta nekem illuminált állapotban, "Szeretlek te bolondom".! Ezt hogy értette? Nincs köztünk semmi, csak sokat lógunk együtt! Másnap...
Ha egy lány azt mondja hogy csak barátként tudok rád nézni vagy azt mondja hogy "nagyon jó barátom vagy és barátként szeretlek" . Innentől kezdve érdemes utána hajtani még?
Hát van 1 lány akit nagyon szeretek és mindig én mondom neki h szeretlek és ő csak annyit mondd h énis, de ő sohanemmondta még ugy először h szeretlek. Attól h nem mondja h...
Mondhatja lány a fiúnak először, hogy "szeretlek", vagy inkább várjam meg, hogy ő mondja előbb? Elsősorban fiúk válaszát várnám:
Gáz, ha a lány mondja először, a szeretlek szót?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!