Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem szeretem a barátomat igazán? SOS.

Figyelt kérdés
Van 1 fiu, akit kb 2 hete ismertem meg és mától járunk, ő az első fiú az életemben, és úgy érzem h gyors nekem ez egy kicsit, vagy nemtudom.velem van a baj, vagy ez normális???? Lehet h nem is szeretem igazán?? kérlek lányok segítsetek, nektek milyen volt az első barátotokkal???? 18/L
2013. nov. 4. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érzel semmit, mikor vele vagy? Vonzódsz hozzá egyáltalán? Szokott hiányozni, ha nincs veled?
2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem most tart az első kapcsolatom és egy percig sem kételkedtem abban ,hogy szeretem-e. Ez a kapcsolat most tart 19 hónapja már. Nem tudom,hogy mi lehet a baj de miért kezdesz el járni valakivel akiben nem is biztos,hogy szerelmes vagy? Lehet amúgy,hogy tényleg csak túl gyors neked az egész adj neki időt aztán majd kialakul. :)

16,5/L

2013. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szokott hiányozni, de olyan mintha ő jobban szeretne engem, mint én őt. mintha egy icipicit nyomulós lenne.... nemtudom... :/
2013. nov. 4. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele, hogy kezeljétek kicsit lazábban, szeretnél lassabban haladni. Fontos a kommunikáció egy kapcsolatban.
2013. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tevetke ***** válasza:
100%
Nem szabad a vágyódást és a vonzalmat összekeverni a szerelemmel! Teljesen normális, hogy nem vagy az első pillanattól szerelmes valakibe. Találkozgattok, ismerkedtek, elmélyültök a dolgokban és szépen kialakulnak az érzelmek is. Valakinél lassabban, valakinél gyorsabban. Vágyódsz utána? Kellemes érzéssel tölt el ha mellette lehetsz? Ha igen, az jó, ebből lehetnek komolyabb érzelmek... Csak lazán, ne görcsölj rá, majd alakulnak a dolgok. Ezeket a dolgokat nem tudod megsürgetni.
2013. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az elején még én is ezt gondoltam a kapcsolatomról,hogy ő jobban szeret..de rájöttem h mindennél jobban szeretem.

4,5 hónapja vagyunk együtt

2013. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon köszönöm. Egyébként szeretek vele lenni!
2013. nov. 4. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Én jóval öregebb vagyok, de azért leírnám a tapasztalatomat.


19 évesen volt először barátom. Jól éreztem vele magam, jól kijöttünk, és vonzódtam is hozzá. Viszont az érzelmi része hiányzott a dolognak. Sokáig tartottam távolságot...4 hónap után feküdtünk le. Akkor kiderült, hogy ő sem szeretett, annak ellenére, hogy ezt állította. Csak egy trófea voltam a sok közül, és el is hagyott.


24 évesen lettem szerelmes először. Rögtön az első randinkon kialakult az érzés, teljesen határozottan tudtam, hogy szerelem. Már 2 éve vagyunk házasok.


Ez két eléggé sarkalatos példa volt. De csak te tudhatod mit érzel, és mit nem. A szerelem lehet hogy rögtön kialakul, de az is lehet, hogy hosszabb időbe telik. Ez teljesen emberfüggő. Talán neked is kicsit több időre van szükséged:)


Próbáld megbeszélni a barátoddal, hogy vegyétek lassabbra a tempót, és idővel majd meglátod mi sül ki belőle:)


27/N

2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. nov. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!