Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értitek hogy a hapsi miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értitek hogy a hapsi miért ilyen?

Figyelt kérdés
Felvázolom mit nem értek. ( megjegyzem nem vagyok tizenéves, de mégis kínai a férfiak többségének a gondolkodásmódja). Van egy hapsi, aki tudja hogy nekem már van párom régóta. Mégis vannak fura dolgai. Nem beszélgetünk sokat, de van hogy jön minden reggel, összevissza kérdezősködik, tiszta normális. Másik nap már jön, ugyanígy tesz, közben megérinti a vállam, mosolyog, majd lelép, van hogy napokig nem látom utána. Majd jön, tiszta rideg, olyan mintha ott sem lennék, majd eltelik egy hét, és újra olyannak látom mint előtte. Ugyanúgy jön, kedves, van hogy bókol (bók alatt becézést kell érteni)... és ezt játssza, de nem mondja miért ilyen... Ti értitek ezt? Így nehéz leírni ismeretlenül, látatlanban, de igyekeztem. :)

2013. nov. 4. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

El akar csábítani.

Mit nem lehet ezen érteni?Látszik mi a célja.Azt akarja,hogy bele szeress

2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom a kollégád. sztem nem akar semmit csak tetszel neki. de ha kötélnek állsz, akkor leszúrna azért.
2013. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, és kész. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, hagyd annyiban.
2013. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg akar húzni látja rajtad hogy benned van a r!bancvér, szal még hajt rád egy kicsit és meg is leszel neki. kb ennyi.
2013. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha nincs jó hangulata ilyenkor komor. Amúgy bejössz neki azért csinálja amit csinál. Egyébként meg egy nyomoronc.
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem van: miért foglalkoztat ez ennyire?
2013. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők viselkednek hangulatfüggően.
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!