Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnád a párodat a hobbijá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád a párodat a hobbijában, akkor is, ha az költséges?

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy saját lovam legyen, régebben volt is, de az élet úgy hozta, hogy meg kellett válnom tőle anyagi problémák miatt. Egy időre abba is hagytam a lovaglást, de aztán újrakezdtem és most szeretnék venni megint egy saját pacit, lenne rá pénzem is, de a barátom nem igazán támogat...

Azt mondja, túl sokba kerülne, pedig nem kérem, hogy fizessen bele. Oké, mondjuk közös kasszán vagyunk, szóval végülis kettőnk pénzét költeném a lóra, de attól azt a pénzt még én keresem!

Most megy a vita, mert szerinte túl költséges hobbit választottam, és szerinte elégnek kellene lenni, hogy járok lovagolni, meg hogy a ló csak viszi a pénzt, és régen megérte, amikor a ló még megkereste a tartása árát, de ma már túl nagy luxus az ilyesmi, stb. Valahol igaza is van, meg is értem az álláspontját, de mégis összekaptunk ezen egy kicsit, mert eléggé megbántott.


Nem is igazán a ló itt a lényeg, hanem hogy azt érzem, nem támogat valamiben, ami nekem fontos lenne!


Ti támogatjátok a párotokat mindenben, ha tudjátok, hogy fontos neki?



2013. nov. 4. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
adnék egy kis aprót
2013. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez a kérdést nem lehet megítélni anyagi ismeretek nélkül.
2013. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Támogatnám, ha lenne miből.
2013. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hááát ez nehéz kérdés ugyanis ha nincs esetleg miből támogatni akkor hát ugye nem tudnám de ha olyan amit meg tudok fizetni akkor igen
2013. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát teljesen egyet értek a pároddal! Ha valami baja lesz az állatnak a világ pénzét rá lehet költeni!
2013. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja ha lenne rá keret támogatnám.Ha nem lenne akkor kapna egy plüss lovat és kuss neki.
2013. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázzátok egymás között a pénzügyeket. Segítség: [link] (Érdemes a kommenteket is olvasni.)
2013. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mondtak volna fel, akkor igen..
2013. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha telne rá akkor igen, de hitelt nem áldoznék rá az is biztos.

A barátnőmnek nincs ilyen hobbija, igaz ő is lovagol de csak eljár egy pályára és ennyi, saját lovat nem akar mert annyira nem szereti csinálni hogy minden nap tudja, plusz a munkája miatt sem tudná.

2013. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok és igazán szeretitek egymást semmi nem akadály. Amíg a páromon nem látom, hogy boldog, addig én sem vagyok az. Persze támogatnám.
2013. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!