Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha valaki sosem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha valaki sosem jön be azoknak a csajoknak, akik tetszenek neki? Mondjak le az olyan nőkről, akikről álmodozom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Egyszer volt csak valami kapcsolat-félém, de sok lánnyal ismerkedtem (a nagyrészét elb*sztam, köszönhetően annak, hogy elhittem a meséket a lovagi erényekről, meg arról, hogy a lányok szeretik az érzékeny fiúkat).


Nekem a vékony, szép arcú lányok jönnek be, de még sosem találtam olyan lányt azok közül, akik nekem bejöttek, akiknek én is bejövök. Én is vékony vagyok ugyan, de arányosan izmos. De az utóbbi években egyik kudarc a másik után ért, és azon kapom magam, hogy már kb. maszturbálni sincs kedvem, mert annyira lehangol a tudat, hogy én csak eddig a szintig jutottam el. A nemi vágyam is lecsökkent, az önkielégítést se élvezem annyira. Nem tudok boldog lenni azzal a tudattal, hogy nem kellek az olyan csajoknak, akik nekem tetszenek. (Egyébként leginkább másnak se). Most gyógyszereket szedek és pszichológus kezel depresszióval. Mik a kilátásaim, mit reméljek ettől a helyzettől! Elegem van! Semmi hitem nincs már magamban és nem is tudom, miért kéne, hogy legyen.

Sose lesz nekem jó csajom?



21/F


2013. nov. 4. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Pl., ha nem külső alapján ítélnél...
2013. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noydra ***** válasza:
Ne add fel! 21 évesen főleg ne. Ezért gyógyszereket szedni és depizni, több mint gáz.
2013. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem EZÉRT szedem a gyógyszereket, bár gyanítom, hogy a depresszió kialakulásában ezek a kudarcok nagymértékben közrejátszottak.
2013. nov. 4. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt elsősorban a pszichológusoddal kéne megbeszélned, nem csak egy problémára jó a szakember, mindent elmondhatsz neki, ami foglalkoztat téged.
2013. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Belsőddel van a gond csak úgy megsúgom. Én is ugyanígy vagyok vele csak nekem a külsőmmel vannak gondok, igaz nekem nincsenek nagy igényeim a nőket illetően, ismerkedtem már egy modell lánnyal is vele volt is kapcsolatom érdekes módon csak ahogy kiismertük egymást bebizonyosodtam rajta hogy a csaj teljesen sötét és hát ő ment mindenki után még a nálam kövérebb tagokkal is lefeküdt sőt, ő csak egy bizonyos dolgot lát egy férfiba, szóval teljesen mindegy.

Volt egy másik aki nem volt túl szép, igaz vékony volt de aránytalan volt a teste meg a stílusa is az a nagyon lázadó stílus volt, vele is inkább csak haverok maradtunk bár volt egy éjszaka amikor mindketten részegek voltunk és akkor le is feküdtünk egymással, pedig csak haverok voltunk, de legalább volt annyi eszünk hogy gondoltunk a védekezésre mert nagy vonalakban emlékszem a dolgokra mi volt meg hogyan történt de arra a mai napig nem jövök rá mivel vettem rá a csajt hogy feküdjünk le. Bár megbántuk mindketten a dolgot mert haverok voltunk csak, semmi szerelem nem volt, én is hamar kiábrándultam belőle.

De sajnos én is olyan szerencsétlen vagyok mint te, mert tartós kapcsolatom sosem volt, én érzékeny pasi vagyok, tudok romantikus lenni, meg kedves is, de ugyanakkor határozott és ez kell a legtöbb lánynak amit eddig mindenki megmondott hogy ez bejön csak a külsőm volt a hátrány meg sokan inkább csak barátnak akartak mert túlságosan szerettek ahhoz hogy kapcsolatba kerüljünk mert féltek attól hogy ha szakítunk örökre elveszítenek.

Én sok lánnyal ismerkedtem, a volt munkahelyemen is volt 1-2 diáklány olyan 17-18 körüliek akiknél nagyon bevágódtam és akartak is tőlem valamit, egyikkel már olyan szinten közel kerültünk egymáshoz hogy már majdnem kimondta azt hogy szeret engem és járni akar velem, de sajnos az élet közbe vágott őt kirúgták onnan mert elkövetett egy nagy hülyeséget, és mivel ő koleszos volt ott, de nem bírta ellátni magát mert a szüleinek nem volt pénze így a lakóhelyéhez közeli iskolába kényszerült.

Egyébként úgy volt hogy ideköltöznek és akkor együtt lehettünk volna de így nem akart, közben meg egy régi osztálytársa mászott rá mire eljutottam odáig hogy találkozzak vele és valamit kitaláltam volna hogy mindkettőnknek jó legyen. Ez ám a pech.

Szóval nem mindenkinek jut nő az életbe sajnos, és ez az amit meg kell értenünk, de nem is szabad feladni, mert bármikor eljöhet az az idő amikor tényleg összejön egy tartós párkapcsolat.

A haverom is nagy kigyúrt állat, egy nagyon normális srác, a csajok döglenek utána ő is szerelmes volt sok lányba már, na ő sem az a válogatós fajta az tény de neki sem volt 1 barátnőnél több. És ő idősebb nálam másfél évvel, de ő is csak szenved meg minden, ő sem talál magának normális lányt.

2013. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell szenvedni? Le kell sz_rni. Nincs nő nincs sírás...
2013. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Városi nyápic. Mennél ki tanyára, az élet valós dolgaival és szépségeivel foglalkoznál nem lenne gondod, lenne időd a szerelemre is. Nem lenne időd depizni. Nem tudlak sajnálni, nem az a lényeg hogy ki milyen helyzetbe kerül, hanem az hogy hogyan reagál rá és hogy mit tanul belőle. Sokkal durvább helyzetekből is ki tudnak jönni emberek gyógyszer nélkül, pusztán pl a megbocsátással vagy megértéssel és befelé fordulással. Bocs de tényleg nem tudok mit mondani. Fuss azok után akiknek nem kellesz. Ha majd megtanultad a leckét úgyis feladod az önsajnálatot.
2013. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Városi nyápic. Mennél ki tanyára, az élet valós dolgaival és szépségeivel foglalkoznál nem lenne gondod, lenne időd a szerelemre is. Nem lenne időd depizni. Nem tudlak sajnálni, nem az a lényeg hogy ki milyen helyzetbe kerül, hanem az hogy hogyan reagál rá és hogy mit tanul belőle. Sokkal durvább helyzetekből is ki tudnak jönni emberek gyógyszer nélkül, pusztán pl a megbocsátással vagy megértéssel és befelé fordulással. Bocs de tényleg nem tudok mit mondani."



Nem hinném, hogy az igazság ennyire egyszerű lenne. Szerinted minden depressziós és önértékelési zavarban szenvedő ember problémáját meg lehet annyival oldani, hogy kiküldjük a tanyára dolgozni?



Egyébként értem, mit akarsz mondani, csak én egy kicsit más formába tenném. Úgy fogalmaznám meg, hogy le kéne foglalnom magam valamivel, és dolgoznom kell, hogy tapasztalatok szerzésével helyrekerüljön a valóságról alkotott képem. Még abban is egyetértek veled, hogy ennél sokkal erősebbnek kéne lennem. De az a gond, hogy egyszerűen nem olyan környezetben nevelkedtem, ahol megtanultam volna legyűrni ezeket a dolgokat, vagy ahol kevés idő jutott volna az agyalásra. Szerintem erről nem én tehetek.

2013. nov. 8. 23:09
 9/10 A kérdező kommentje:

"Miért kell szenvedni? Le kell sz_rni. Nincs nő nincs sírás..."



...nincs szex...



Egyébként nekem nem csak ez kell. Egyszerűen úgy érzem, belülről, hogy szükségem van egy társra, egy lányra, akivel elmehetek helyekre, akiben megbízhatok. Úgy érzem, hogy folyamatosan szerelmes akarok lenni, és végre meg akarom élni ezt egy lánnyal. Boldog akarok lenni.

2013. nov. 8. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Én is béna vagyok a csajozásban.

Igazából nem is csajozok, mert annyira vesztesnek érzem magam, hogy úgy érzem semmi esélyem a csajoknál. Kinézetre is kb. átlagos vagy még rosszabb vagyok a pattanásfoltjaim miatt. A csajoknak szerintem az tetszik egy férfiben, ha az sikeres->van pénze, intelligens, humoros, sportos kinézetű. Igazából ezek tények. Van egy nagyon jó könyv a témában: Allan es Barbara Pease - A ferfinak szex kell, a nonek szerelem. Szóval én próbálok sikeres lenni és elkezdtem edzeni. Van még csajozás témában csomó könyv. Nézz utána, olvass és változz meg.

Önfejlesztő könyveket is nagyon ajánlom.

Szar helyzetben vagy te is én is. Ez van, így alakult.

De lehet változtatni! Viszont csak te tudsz magadon változtatni! Ez a TE feladatod. Nem sírni kell, hanem TENNI azért, hogy jobb legyen. És ha folyamatosan teszed amit kell és fejleszted magad akkor JOBB LESZ. Ennyi.

2013. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!