Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a csajoknak ezek a kis korcs szobakutyák?

Figyelt kérdés
Nekem egyenesen hányingerem van tőlük.
2011. ápr. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem minden kutya tetszik. A szobakutya is ugyanúgy kutya,az ember barátja. Nekem nagytestű kutyám van,de volt már foxterrierem is , és ugyanúgy szerettem.
2011. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ja és feltételezem sokan a lakás miatt tartanak ilyen kistestű kutyát. Panelba nem való rottweiler. Akinek csak fésülgetni meg mutogatni kell, hogy jajj, de menő vagyok,van rózsaszín masnis kutyám, na ott sajnálom szegény kutyust.
2011. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ember legjobb barátja a sör, nem a kutya, kedves első :D
2011. ápr. 17. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ahogy gondolod :) Nem mintha nem szeretném a sört, de azért a kutyákat jobban :)
2011. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Azok aranyosak. Öledbe lehet venni, babusgatni.

Én jobban szeretem a kicsiket mit a nagy kutyukat.

2011. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszik nekik, csak ez divat, azt veszik mintha muszáj volna. Azt hiszik ettől menőbbek. (úgy mint a kínai luijjjjíívuton táskától)
2011. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem azért veszik mert ez a divat....

nekem is tetszik, de ettől független minden kutya tetszik, pár kivétel pl stejner kristóf kutyája..

2011. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!