Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban szereti a focicsapatát, mint engem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok a párom pedig 21 éves. Lassan 3 éve vagyunk együtt. Egy gimibe jártunk, ahol összejöttünk, majd egy főiskolára is mentünk. Nagy a szerelem közöttünk és már össze is költöztünk Budapesten egy albérletbe. Látszólag nagy a szerelem, de van amit egyszerűen nem tudok elviselni. A barátom 16 éve Real Madrid szurkoló. Mindig megnéz mindent meccsüket. A hétvégi programjaink is a meccsekhez vannak igazítva. Ami nem is zavart eleinte, de most már betegesen szerintem. A baj, hogy nem csak hétvégén, de majdnem mindennap a Real Madrid a téma. A meccseken is folyton kiabál, ha olyan történik, ami nem tetszik neki. Ezért sem nézek már vele meccset.Amikor pedig nem nyer a csapata a nap maradékában nem is lehet hozzászólni. Próbáltam már vele beszélni erről, de azt mondta, hogy én ezt nem érhetem. Neki ez nagyon sokat jelent a családjában a nagyapja és az apja után Ő a 3. Realos. De a foci dolgon kívül ugyanakkor nagyon aranyos, kedves, értelmes és minden működik közöttünk, de nagyon zavar ez a dolog. Mit csináljak? Nem akarok szakítani vele emiatt, de már lassan elviselhetetlen ez az állapot.
2013. nov. 5. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baj h szereti a focit és megnézi a meccseket. Viszont annál nagyobb baj hogy a Realnak szurkol.
2013. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert, ha azt rakja meg tipszmixen, hogy katika, akkor nem nyer semmit, bár a másik esetben is jó, ha kap mellé egy 1,3as szorzót.
2013. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
ha nem tudod meghúzni a határaid, akkor szenvedj tovább.
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az amikor az ember egy agyament fanatikussal kezd. Nem akarlak elszomorítani de igen, a párod jobban szereti a Real Madridot mint téged. Szóval, ha választás elé állítod, te vagy a foci akkor nem kérdés mit választ (igen, "mit").
2013. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ott már baj van,hogy a Realnak szurkol.Nem akarom megvetni a barátodat,de a Real olyan unszimpatikus csapat,szinte mindig bírói segítséggel jutnak tovább.Ettől függetlenül jó csapat,csak irritáló.

Amúgy meg fogadd el,hogy ilyen.Én is ilyen vagyok,mégis jól megvagyunk a párommal és nézi is velem a meccseket.Szerintem egyszer-kétszer nézd vele te is.

2013. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok, és szeretem a focit, de ez már beteges. Nem lehet vele beszélni, azután, hogy kikapott a csapata? A meccsekhez igazítja a programokat.. Ha majd családja lesz és gyerekei, azokat is le fogja sza. rni, mert épp meccs van? Hát szerintem ezen nem fogsz tudni változtatni nála, sajnos vannak ilyen emberek..
2013. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy igaz ember:) A sok divat Barcás meg bekaphatja xd.

Egyébként ez már tényleg sok, csapattól függetlenül. Egyre jobban belehergeli így magát. Kellene valami más hobbi neki, vagy te mint hobbi:)

2013. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, jobban szereti, ez van. Az élete része a csapat, ha neked ez nem tetszik, akkor keress mást.
2013. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szánalmas hogy egy jogilag "felnőtt" ember így viselkedik. Én a helyedben jól leugatnám a fejét, hogy szedje össze magát, ha neki fontosabb lesz akkor is a "csapata" akkor az elég hamar ki fog derülni számodra is.


Érted mert ha még valami megye3 csapatnak szurkolna ennyire az rendben van de egy ilyen agyonhypeolt szánalmas biszem-b*szom csapatnak szurkolni...


Agyilag nem érett arra, hogy apa legyen.

2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jókat derültem azon,hogy páran a foci csapaton álltak le.:) :) :)

Azzal nincsen baj,hogy szereti a focit,de hogy a programokat is ahhoz igazítja,és ha veszít a csapata,akkor aznap már nem lehet hozzá szólni,kissé beteges.Ha odajutnátok,hogy gyerek téma,és megindul a szülés,akkor is várni kell,még lemegy a meccs?Vagy megszülsz otthon?Vagy bármi egyéb családi dolog.

2013. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!