Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok őszintén némelyikőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén némelyikőtök, miért hiszi azt, ha egy húszon felüli pasi tapasztalatlan az, már béna az ágyban vagy később más nővel csalna meg? 23/F

Figyelt kérdés
Elég rosszul esik, hogy némelyik nő így gondolkozik, mikor nem minden pasi ilyen, én ha szeretnék valakit eszembe se jutna ott hagyni, és nem is érdekelne, hogy milyen más nővel. Ágyban meg nem tudom, hogy lehet bénázni, amikor ösztönösen jön minden magától. Régebben lelki bajaim voltak, és nem volt önbizalmam, ezért nem jött össze semmi.
2013. nov. 5. 15:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is kilehet élni magunkat egyetlen egy nővel, az egyik barátomnak is 19 évesen lett barátnője, és már lassan 5 éve együtt vannak. Nem feküdt le előtte senkivel és nem is akar mással, pedig neki is lett volna rá lehetősége korábban, de ő is inkább bölcsebben döntött. Szerintem elég kicsi annak az érzelmi intelligenciája, aki ezzel a éld ki magad maszlaggal jön.
2013. nov. 5. 21:26
 22/25 anonim ***** válasza:
A tapasztalat. Régebben nekem sem volt semmi gondom a tapasztalatlanokkal, sőt még aranyosnak is találtam. Aztán egyszer összejöttem egy 27 éves szűz sráccal, én is azt gondoltam, hogy ó majd jön magától. Hát nem jött, az előjáték és a szex is abból állt, hogy feküdt mint egy darab fa és várta a sült galambot. Hónapokig próbálkoztam, célozgattam, tettem vettem a kezét a testemet hátha..., aztán kérdezgettem mit szeretne mit akar mi nem tetszik, kérleltem(!) hogy ugyan új pózt kipróbálni, előjátékot izgalmassá tenni ilyesmi, de nem sikerült. Még ehető fehérneműt is vettem. Aztán feladtam. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb pasi nem ilyen, de ez a rossz tapasztalat elég hosszú időre előítéletessé tett a tapasztalatlanokkal szemben.
2013. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom, vannak ilyen emberek, még nőkben is vagy túl önzőek vagy életképtelenek. Szerintem jó, ha sok mindent kipróbálunk. Nekem van egy erős fétisem, amit mindenképp kipróbálnék, és feltudnám dobni az együttlétet.
2013. nov. 6. 08:01
 24/25 anonim ***** válasza:
No, láttom erős volt a vita arról, hogy akik szűz volt egy kapcsolatban az majd ki akarja magát élni másokal is. Nos, én is azt mondom, hogy egy nővel is kélheti magát az ember. Aki szerint a kiélés az, hogy több partnerrel van/volt együtt az olyan is. Ha férfi akkor gerinctelen, ha nő akkor egy könnyűvérű k.... És valószínűleg a kommentelők között is volt egy pár ilyen. Csak ők szeretnek finoman fogalmazni a negatív oldalukról. De félre értés ne essék, a kivételeknek azért kijár a tisztelet.
2013. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A nők előítéletesek, mind. Jó külső egyenlő jó benyomás, jó apa lenne. Rossz külső egyenlő rossz apa lenne és biztosan szűz is a srác. Szemetek viselkedésileg sokszor a lányok, túl sokszor.
2013. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!