Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 33 éves pasi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 33 éves pasi vagyok és az a problémám hogy nem igazán találok párt mert a nők többségének igenis számít a pénz egy kapcsolatban csak nem merik bevallani. Miért?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kapcsolat kéne ahol tényleg az érzelmek a kedvesség az első és a pénz mellékes, nem azért mert sok lenne. Van olyan nő akinek hasonló az igénye egyáltalán? Az is gáz hogy nem tudok összeköltözni. Szóval olyan kapcsolatot keresek amiben van egy biztos partnerem de nem élünk együtt, ha létezik ilyen azt milyen néven keressem? Vagy ha van ilyen nő / lány, írjon már. Ja és 100% őszinteség is fontos. A bizalmat meg sem említem. Érdeklődés esetén privát mail. Köszi, szép napot.

#anyagiak nélkül
2013. nov. 5. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Akkor te most feladtál egy társkereső hirdetést az ország egész területére.
2013. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
mert erkölcstelen pénzéhes riherongyok
2013. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
40%
Beszélsz itt bizalomról, őszinteségről, érzelmekről, mert pénzed nincs, de azt gondolod hogy az előbb említettekkel tudsz szolgálni. Pedig azzal sem tudnál, mert legalább egy nőd már biztosan volt, mégis szétmentetek. Miért nem fogadják el a nincstelen, semmirekellő emberek hogy senkinek sem kellenek? Miért siránkoznak folyton? Te meg ezt mond meg őszintén kedves kérdező.
2013. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
12%
azért egy 30éves férfinak legyen már minimális egzisztenciája...énis válogatnék.. pasi 31
2013. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
privát e-mal xd
2013. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Azért a legtöbb nő nem a pénzre hajt! Oké tuti van aki igen de az értelmesebbek nem hiszem! Az viszont elég fura a leírásodban,hogy komolyat keresel de az összeköltözés már most kizárva!? Miért is? Ez a lényege egy kapcsolatnak,hogy vannak lépcsőfokok! Még anyáddal élsz vagy mi a fene? Meg ha már ketten lesztek és kerestek (munkával),akkor miért is van kizárva?
2013. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Ezt kérlek, ne vedd sértésnek, de ha 33 évesen nincs munkád, amivel egy saját lakást- még ha az a legócskább albérlet is- nem tudsz fenntartani, akkor ne csodáld, hogy kerülnek a nők. Ilyen korú embertől azért már jogosak az ilyen elvárások, mint anyagi biztonság meg stb, mert a veled egykorú nők többsége már elég komolyan gondolja- esküvő, gyerekek szintjén- a kapcsolatot, amihez elengedhetetlenek az anyagiak. És ha saját lakásra nem futja (ami igen fontos eleme az általad említett, lehetetlen összeköltözésnek), akkor egy magad korabeli nőnek egyéb szinteken sem tudsz eleget nyújtani.

És itt most nem arról beszélek, hogy a legjobb kocsi, meg egy 500m2-es villa a Rózsa dombon, medencével és jachttal a Balatonon, hanem tényleg a legalapvetőbb dolgokról, amikkel egy felnőtt embernek rendelkeznie kellene. Elismerem, hogy itt nem valami jók a fizetések, és munkahely sincs sok, de olyat azért csak találsz, amivel lakást és önfenntartást tudsz biztosítani. Ha meg nincs munkád, akkor azt is megértem, hogy miért kiábrándító valakinek- és szerintem te is megértheted.

2013. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
el kell tartanod valakit, hogy a szüleidnél kell laknod, vagy miért nem tudsz összeköltözni? ezt nem írtad le. sztem ha már van egy saját lukad, kicsit berendezed, már verheted a melled, hogy van lakásod, és egyből 5ezerszeresére ugranak az esélyeid a nőknél, mer ezeknek ez ilyen mánia, hogy legyen egy luk pest valami koszlott lepukkant helyén, amire a fél fizetésed elköltöd és oda tudjon menni párosodni.
2013. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sajnos számít a pénz. Legyen saját kereseted, legyél dolgozó férfi, aki azért eltartja magát. Az a legjobb,ha olyan nőt találsz,aki szintén el tudja látni magát és ketten már tudtok előrehaladni.



Az érzelmek a kedvesség,pedig alap dolgok. De sose tudhatod előre ismerkedési fázisnál, hogy mi alakulhat ki a dologból.

2013. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj a pasikkal hogy ha egy nő elvárja, hogy mit tom én 30 évesen legyen már szerencsétlen pasinak munkája, vagy tudjon valamit felmutatni, akkor azt hiszik hogy a nők pénzéhesek.

Ahhoz hogy egy nő családot vagy akár egy normálisan működő kapcsolatot kialakítson bárkivel, elvárja hogy egy minimális előrehaladást mutasson.

Nem kell hogy a pasi gazdag legyen, de legyen már egy normális munkája, ne anyuci szoknyáján üljön és lakjon,netán egy ócskább autója is legyen ami azért még megyeget.

Sajnos mi nekünk nőknek mások az igényeink, hiába mondjuk hogy mellékes a pénz, dehogy mellékes, szerelemből nem fogsz számlákat fizetni és enni!!

Ott kezdődik a baj, hogy kiszögezted: hogy biztos partnert akarsz összeköltözés nélkül!

Ideje lenne felnőni!!

2013. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!