Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom, hogy benti állatom legyen? (kutya, macska)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyust vagy egy cicát bentre. De a barátom kijelentette, hogy ha a kutya bent lesz ő nem fog eljönni hozzánk, nem fog itt aludni, mert ő nem fog egy kutyával lenni a házba. Már 4 éve vagyunk együtt, szeretem , de hogy tudnám ezt megbeszélni vele?
2013. nov. 5. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy megmondod neki h vagy elfogadja ezt, vagy ne is menjen többet.
2013. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Úgy hogy normálisan gondolkozik. Nagyon nehéz házban tartani állatot, és meghúzni a határokat.
2013. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
66%
Azért, mert kutyának, macskának kint a helye... Nem egészséges bent tartani...
2013. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
nem szeret eléggé.
2013. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szereti az állatokat, vagy csak bent nem szereti őket, a szagukat, a szőrüket, a jelenlétüket, nem tudom. Talán tőle kellene megkérdezned az okát, aztán felsorolhatnád az ellenérveidet. Ha nem tudod meggyőzni, akkor elképzelhető, hogy ezután csak nála zajlanak a randik.
2013. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Biztos rosszak a tapasztalatai. Régebben én is szerettem bentre az állatot, de annyi mocskot, bűzt, meg bolond dögöt láttam már, h nekem is egy életre elment a kedvem tőle. :(

Amúgy meg ha már 4 éve vagytok együtt miért nem akartok inkább igazi gyereket? :)

2013. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ASOT ***** válasza:
79%

Mert ő így nőtt fel.

Én se engednék se kutyás se macskát a házba, annak részemről is kint a helye.


Utálom mikor az ágyban meg mindenhol mászkál. De addig nem szólhat az ember amíg nem az ő vagy a közös házukbanvan.

Addig aszt csinálsz amit akarsz.


De! Tartsd tiszteletben őt is! Amikor ott van akkor rakd ki. Kompromisszum.

2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert onnantól kezdve, hogy állat van a lakásban, mindenen ott lesz a szőrük. Hiába takarítasz, másnapra ugyanolyan retek lesz, mint előtte.
2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Ööö... hát először is, ha a kutya/macska nálatok lesz, akkor szerintem ebbe a barátodnak nincs beleszólása. Nem az ő lakására viszel állatot, innentől kezdve nem értem, miért kellene az ő engedélye.

Amúgy meg ha ez ennyire zavarja, és emiatt nem akar hozzátok menni, akkor menjél át hozzá te. Legyetek többet nála, és akkor neki sem kell egy légtérben tartózkodnia a házi kedvenccel.


U.I.: Ez csak a személyes véleményem, és persze mindenkinek szíve joga, de soha nem értettem azokat az embereket, akik ennyire kiakadnak attól, ha a kutya/cica bejön a lakásba. Nekem 2 macskám van, mindkettő pindurka kölyök kora óta nálam van és sosem volt velük semmi problémám, mindketten szobatiszták, teljesen egészségesek, rendszeresen látja őket az állatorvos, mindig megkapják a kötelező oltásokat, és nem, egyáltalán nem szedik szét a lakást. Mi a baj a benti állattal, ha egyszer meg van nevelve?

2013. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva én sem szeretek olyan lakásba bemenni ahol kutyát vagy macskát tartanak, pláne zokniban nem. Undorítónak tartom amikor a kanapé, az ágy, a szőnyeg csupa szőr és a lakásban büdös van és az ott lakók nem érzik mert megszokták. Ettől függetlenül tiszteletben tartottam amikor a barátnőm kutyát vett, hiszen nem az én lakásom. Ezért még nem szakítanék senkitől, legfeljebb ha hazamegyek azonnal dobom a ruháimat a szennyesbe.
2013. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!