Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire játssztok...

Lányok, mennyire játssztok meg magatokat a suliban?

Figyelt kérdés
a lány barátságok tenyleg hamisak vagy vannak igaz barátok ?mégis hogyan működik ez?

2013. máj. 16. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a "szex kutya" "macska" gedvalék?


Hepaj

2013. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
psszt!
2013. máj. 16. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,bitte schön!
2013. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy megfigyeltem a lány barátságok 95%-a tényleg hatalmas kamu. Kibeszélnek másokat,aztán akit kibeszéltek azzal is kibeszélnek másokat,és így azt hiszik barátok. Külső szemlélődő vagyok,soha nem folytam bele az ilyen dolgokba. 3 nagyon jó barátnőm van,akikre az életemet is rá merném bízni,előttük egyáltalán nem játszom meg magam,és ők sem. Minden égő dolgot együtt csinálunk,együtt nevetünk rajta,és pont nem érdekel a többi lány pletykálása.

16L

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a lány "barátaim" előtt nagyon megjátszom magam, igazából azért vagyok csak velük, mert a fiú barátaimmal nem tudok minden szünetet együtt tölteni (más osztályba járnak). Egy lány barátom van csak, akinek nem színészkedek és jó pofizok, hanem tényleg bírom.
2013. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a suliban egyetlen barátnőm van akivel sok mindent meg tudok beszélni, de vele sem mindent. Vannak még többen is, de velük tényleg abszolút felszínes. Valahogy én nem tudok olyan könnyen feltárulkozni mások előtt, mert félek h később felhasználják ellenem. (bármennyire is hülyén hangzik):)
2013. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is ugyanígy vagyok vele:) Hány éves vagy?
2013. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19 :)
2013. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vannak igaz barátságok. Véleményem szerint, ez az "első látásra" dolog nem gyakori, de még így is több ilyen eset van barátságban, mint szerelemben... :)
2013. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!