Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémám van :' ( Van 4 nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémám van :' ( Van 4 nő most az életemben, és az egyik véletlenül terhes lett, most nagyon letörtem, mit javasoltok? 24/F

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy elvált szülők gyereke vagyok. Apám azt mondta ne házasodjak meg 30 éves korom előtt, mert addig még nem tudja mit akar az ember. Azt mondta addig csajozzak össze vissza, és majd akibe halálosan szerelmes leszek, azt vegyem el.

Én így is tettem, nem érdekelt semmi, hogy most így meg úgy rosszul esik valakinek ha megcsalják ha hazudnak neki, azt hittem mindez hiszti.

Most elég nagy szarban vagyok, mert részegen szexeltünk az egyik bnőmmel és nem hiszem h védekeztünk, most kimutatták, hogy terhes és tudom h tőlem... orvostanhallgatóként én elítélem az abortuszt az én szememben ez gyilkosság, és a bnőm sem akarja elvetetni. Szóval úgy néz ki fiatalon gyerekem lesz :(

Annak ellenére, hogy elváltak a szüleim, világ életembe szerettek engem és most is, szóval jó szülői háttérben nőttem fel, azt gondoltam, ha majd nekem lesz gyerekem, tőlem is megkap minden szeretetet, törődést, anyagiakat...

Most akkor mi a fenét csináljak? :/


2013. nov. 5. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
verd a fejed a falba, és mondogasd, hogy én ökör
2013. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tartsátok meg...
2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Adj meg neki minden szeretett, törődést, és ha teheted akkor az anyagiakat.
2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Nőj fel. Vállalj felelősséget.

Én 23 éves vagyok, és ha teherbe esik a barátnőm, akkor egyrészt büszke lennék, másrészt mindent megtennék azért, hogy remek apa legyek, a koromtól függetlenül.


Szóval, nem jajveszékelni kell, hanem két lábra állni és felnőtt férfiként gondolkodni és hozzáállni.

2013. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lesz egy gyereked! Most eldöntheted,hogy megváltozol és megpróbálod a csajjal! Ha nem megy van előtted egy jó példa,hogy kell jól csinálni a külön lévő szülőknek!

Gratula a babához!

2013. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nincs pénzed kotonra?
2013. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ASOT ***** válasza:

Szerintem válaszd a szülész ágat ha még lehet, és akkor te segítheted világra piciny gyermeked. Ez úgy is ritka.


vagy ha mégsem kell, akkor fizetheted a gyerektartást, vagy felneveled ahogy írták.

2013. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
most akkor szépen találd ki, hogy hogyan fogod elnevezni
2013. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
inkább vetessétek el, mivelhogy a barátnőd nem az a nő akibe halálosan szerelmes vagy, előbb utóbb így is ugyis egyedül marad, ha utóbb, akkor a gyerekkel
2013. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Hasbaruhas porszivo vallfavege :Dddd
2013. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!