Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyam felejtettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyam felejtettétek el a volt párotokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mi volt az ami segitett, ti szoktatok-e depizni, jól esik-e kibeszélni a dolgokat, igénylitek-e a sok törődést, vagy ezek totál ellenkezője... Válszokat köszi előre.
2013. nov. 5. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkalandoznak a gondolataim ilyen depis szarságokra megpofozom magam és azt mondom magamban vége van, most már tökmind1, tovább kell lépni.
2013. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az úgy kezdődött, hogy elkezdtem mást dugni.... aztán rájött... ezután elfelejtettem.

Nemtom, segít-e ez neked?

2013. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átgondoltam ....

Arra jutottam hogy cserben hagyott és hogy megvezetett az orromnál fogva meg hasonlókat.

Elkezdtem haragudni rá ezek miatt és kiábrándultam belőle. Néha még mindíg gondolok rá de elhessegetem a gondolataim mert negatívba nem vagyok hajlandó átmenni. Mint ahogy önsajnálatba se. Mert nincs értelme akkor is az van.

2013. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Életem első szerelme, elhagyott indok nélkül, 16 voltam (ő 14)

1 hétig otthon feküdtem az ágyban, nem mentem suliba.. a lelki fájdalmaim annyira mélyek voltak, hogy már fizikailag is az egész testem fájt!

Aztán már muszáj volt menni iskolába, elmentem... és annyira felvidítottak a barátaim, hogy nem is hittem volna. Hihetetlenül jó érzés volt, hogy felszabadulok végre, olyan emberek között akik pont olyan hülyék mint én :) 24/F

2013. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen túlélni? Szakítás napján összejöttem mással. Az elfeledtette.
2013. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!