Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottatok úgy, hogy közben még szerettétek a párotokat? Hogy lehet ezt szépen elrendezni, hogy mindenkinek a legjobb legyen? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Szakitani szeretnék a párommal, mert ez az egész kapcsolat csak kinszenvedés már nekem. El is mondtam neki a szándékom, de nagyon rosszul érintette, sirt hogy nem akar elvesziteni. Már ezt is nehezemre esett végignézni mert nagyon szeretem, de amikor már öngyilkossággal is fenyegetőzni kezdett, akkor egyszerűen nem tudtam tovább erős maradni, visszaengedtem. Most ennek az az eredménye, hogy tulajdonképpen meg sem beszéltuk a dolgokat, ő elment

lepihenni, én pedig itt bőgök hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Tulajdonképpen csak azt akarta hallani hogy nem szakitok, a többi már nem is számit, neki tök mindegy miért akartam feladni a kapcsolatunkat.

Azt hozzátenném még, hogy távkapcsolatban élunk pár hónapja(200 km), azóta romlottak meg igy a dolgok. Nincs türelme hozzám, folyton ordit nekem, ha beszélgetnénk akkor nem is hallgatja meg amiket mondok, nincs már egy szép szava se hozzám. Egyszerűen a nyomába sem ér a régi önmagának. A helyemben ti mit lépnétek? hihetetlenül tanácstalan vagyok. 19/l


2013. nov. 1. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem úgy szakitott a volt baratom h szeretett. Azt mondta, ez mar nem fog mukodni, engedjuk el egymast. Elbucsuztunk, mindketten sirtunk, aztan megharagudott ram az uj baratom miatt. Szerintem o azt akarta h visszakonyorogjem magam de te sztem erosen dobd ki. Igyal ra h batrabb legyel.
2013. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő ezt képtelen elfogadni. Azt mondja minden jobb lesz, de hogy lenne már, ha semmin sem változtat. Én már nem is szólok ha megbánt, egyel több vagy kevesebb...Már azt sem mondom el neki mi történik velem, hogyan érzek, mert úgy sem figyel rám. Elmondok neki egy dolgot, elfelejti, 5 perc múlva ugyanazt megkérdezi, mintha már halálosan unna, ilyenkor úgy érzem, hogy nem érdeklem. Aztán ha felhozom a szakitást akkor meg ez van...
2013. nov. 1. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hete szakítottam vele, még most is szeretem de nem volt más megoldás. Nem működött a kapcsolat. Megbeszéltük a dolgokat aztán szépen elbúcsúztam tőle, sok sikert boldog életet kívánva. Ő annyit sem mondott, hogy szia. De nem érdekel én szépen elköszöntem és lezártam magamban. Ő meg még aznap összejött valakivel úgyhogy biztos boldog.

Mindenképpen beszéljétek meg mert az elvarratlan szálak nagyon meg tudják nehezíteni a továbblépést. Ennyivel tartoztok egymásnak

2013. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2013. nov. 1. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec hogy ez nem mehet tovább ha azt akarja hogy vele maradj változtasson adsz neki mondjuk egy hónapot ha a addig nem hajlandó észrevenni magát akkor vége ennyi. És azt is nyugodtan elmondhatod neki hogy azzal hogy öngyilkos lesz nem csak veled csesz ki hanem az összes szerettével barátnőt mindig lehet újat találni de ha egy anya veszti el a gyermekét az pótolhatatlan.
2013. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!