Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állok készen?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány... még a gólyabálban ismertem meg és már akkor is nagyon tetszett azóta sokat chateltünk. Mostanság van mikor úgy érzem hogy "nagyon akarok egy barátnőt" de estére pl. mikor ír nekem nem is tudom azt hiszem megijedek... néha azt gondolom hogy jobb lenne ha nem változna semmi, jó így nekem egyedül... de van mikor nagyon de tényleg nagyon barátnőre vágyok!

Nagyon idegesítőek már ezek a hullámvölgyeim!

Szerintetek mit csináljak?

szarjam le az egészet majd eljön az ideje? vagy mit?

15/F (kérlek mellőzök a hülye kommenteket)



2013. nov. 5. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mellőzök a hülye kommenteket
2013. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek az az oka, hogy 15 éves vagy, és az érzelmi életed a hormonjaid ide-oda hullámzanak

két szélsőség között. Ezen az időszakon kivétel nélkül mindenki átesik, amikor az "érettségről"

papolnak az nem lefitymáló kifejezés, hanem akik már átélték ezt nagyon jól tudják, hogy amig ez nem stabilizálódik addig nem sok értelme van tovább lépni. Majd 20, de inkább 30 éves korodban ugyanigy fogsz

vélekedni te is :)

2013. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meddig fog ez tartani?

egy év? több?

2013. nov. 6. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 15 vagy, akkor még 2-3 év minimum, és szépen lassan rendeződik majd. Nem fogod észrevenni, hogy mi a folyamat, de a fejlődés stádiumait követheted, amikor visszagondolsz az egy évvel ezelőtti 1-1 cselekedetedre, és nézel mint hal a szatyorban, hogy miért is csináltad. Szóval türelem, el fog múlni, de a 18-20 éves nagykorúsági határ mint hagyomány nem véletlenül alakult ki.
2013. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. nov. 7. 15:59
 6/6 anonim válasza:
Nagyon furcsa, mert én pontosan ugyanezt érzem, csak én 15/L vagyok :D Azt hittem ez csak velem van így, hogy néha "megijedek" vagy nem is tudom mi ez az érzés..aztán meg kéne már valaki magam mellé. Amikor ír nekem, folyton zavarban vagyok és nagyon rágörcsölök a témára. Nekem még nem volt kapcsolatom, de néha úgy érzem itt lenne az ideje, aztán megint jön ez az érzés..ez egy örök körforgás és elég rossz benne lenni.
2013. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!