Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem állok készen egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állok készen egy kapcsolatra vagy tényleg ilyen válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Már nem egy srác kérdezte tőlem, hogy járnék-e vele, de mindig elutasítottam őket. Vagy a külső, vagy a belső volt az ami nem tetszett. Többnyire azért inkább a belső. Most van egy srác, aki egy évvel fiatalabb nálam, de még egy pár évet letagadhatna. Fogalmam sincs mit tegyek, mert nem csúnya, csak hozzám képest annyira fiatalnak tűnik, meg alacsonyabb is nálam (én vagy 155). Tudom hogy ez is csak egy kifogás, mert a "méret" nem számít.. szerintetek mit kéne tennem?

14/L


2013. máj. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben a kor számít. Inkább a sulira kéne még összpontosítani. Persze haverkodni érdemes.
2013. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pasizz. Kösz. Érett csajszika ilyet eldönt magától.
2013. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Semmit, ha nem felel meg akkor nem jársz vele.


Nektek nőknek úgyis tízesével fognak jönni a hódolók és ha ilyen olyan indokból adsz esélyt mindegyiknek akkor gyorsan észreveszed majd hogy jártál a fél iskolával még év vége előtt XD


Persze ez nem igaz akkor ha csúnya vagy, akkor be kell érjed azzal ami van még ha akkora is mint a dákóm félbe hajtogatva XXXD

2013. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem meg gyerek vagy még igy meg érthetö. :)
2013. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, járj vele, bár kétlem, hogy egy 13 éves kissrácot a csajok érdekelnének. Én várok az igazira, egy évvel vagyok csak idősebb nálad. Bőven ráérünk még pasizni :D
2013. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!