Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Nem tudom mit tehetnék már... annyiszor probáltam megoldani ezt a helyzetet,de sose lehetett.

3-éve élünk együtt a vőlegényemmel. alapvetően ez nem rossz kapcsolat...szoktunk szórakozni járni,közös programokat csinálni,sokat nevetünk. :) viszont mégis van valami... ő engem idegi alapon tönkretesz... meghallgat,ha bajom van,megbízhatok benne,de soha soha soha se mutatja ki azt,hogy szeret. ez volt mindig is az elsődleges bajom. legalább egyhónapban egyszer csinálhatna valami dolgot,ami jól esik nekem :/ valami romantikusat... de ő csak akkor csinál,ha kérem,és szinte a szájába kell adni a szavakat...

2.. állandó szinten bunkó velem. nem is értem,én reggel 4-kor kávéval,cigivel keltem,úgy,hogy előre megcsinálom a kajáját,hogy szegény nelegyen éhes... és erre az első szava hozzám,hogy " de s*zarul néz most ki a hajad..." stbstb. mondjuk az elsőnél,nem akadtam ki. nem esett jól,de nem fogok patáliázni ilyen dolgok miatt :D

de amikor minden reggel így keltem,és minden reggel mond nekem valami sértőt... akkor egynap betelik a pohár.

néha olyan velem,mintha csak idegenek,vagy csak ismerősök lennénk egymásnak. Jön,ad egy pacsit... leül,és játszik,eszik,tvzik,kérdezek,bújok,puszilgatom,és mintha egy idegennel csinálnám ezt... persze,ha ezt én csinálom vele,akkor ő halálosan megvan sértődve. gondolkodtam... a századik mindennapos sértés után,hogy talán szakítani kéne mert amit én érzek,azt ő nem érzi... megosztottam ezt vele is,és elkezdett szószerint sírni hogy hoogyan fogrdulhat ilyen meg a fejemben.

De ezek laza dolgok,laza példák voltak tőle... olyan rosszul érzem magam már hónapok óta. :/ mit mondjak,tegyek,ez ellen? Köszönöm



2013. nov. 6. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy szeret téged? :\
2013. nov. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez 100% ebbe soha se kételkedtem.

egyszerübb lenne engednie... én lakok nála,ő dolgozik,és itt nem lehet megszokás,mert csak 3-éve vagyunk együtt. nem unhat,mert még szórakozni se akar menni nélkülem.. és mindennap szexelni akar velem. szóval,szeret. de nem értem ezt...

2013. nov. 6. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az ember téged nem szeret és megkockáztatom, hogy sosem szeretett. Egy cselédnek különb dolga van nálad. Azért sírt neked, mert nem találna még egy ekkora marhát, akit ennyire ki tud használni. Más már elküldte volna, az első lépésénél.
2013. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belegondoltál, hogy ha hozzámész, hátralévő életed minden napja úgy fog indulni, hogy beszól valamit? Érdekes kapcsolat. Időnként egyszer-egyszer sírni könnyű. A mindennapokban megváltozni már nehéz, azt már nem teszi meg érted.
2013. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Szegény nelegyen éhes,,lol.Én elhiszem,hogy szeret de azis biztos hogy nem ő az igazi(nagyŐ)halgass a szivedre,(mint egy idegen ugyérzed?már régen rossz)ha mégse 5év múlva elváltok akkor márnehezebb lesz,pláne ha lesz gyerek is szerintem.
2013. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hm :/ ez szomorú.... ma volt az évfordulónk,egy csomó mindent megbeszéltünk. most alszik,és amúgy nem itthon kéne lennünk. lehet igazatok van...

és csak én vagyok a madár... meg lehet abban is igazatok lenne,hogy nem kéne szeressek egy "ilyen" embert. de ettől függetlenül én nagyon szeretem... nagyon összekell szednem magam..

2013. nov. 9. 02:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik fél jobban szeret,mint a másik..
2013. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!