Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kevesebbet beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kevesebbet beszél velem, mert szüleim próbálnak ellen fordítani. Szerintük az eleve nem normális, hogy rasztahaja van, meg a baráti köre is hasonló figurákból áll és nekem nem tenne jót, ha vele maradok stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19/L
2013. nov. 2. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő vagy nem?

Ideje érett döntést hozni!Vagy kiállsz a barátod mellet és szembe mész a szüleid ellen.Vagy a szüleid mellett állsz ki és szakítasz

2013. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy rasztahaja van még ő is ember!Sőt lehet,hogy 1000x-er különb mint egy normális hajat viselő egyén!

De nem szeretem mikor külső alapján ítélnek el valakit.

2013. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szülők sem voltak mindig felelősségteljes angyalok. És nem látom át mi rossz van a raszta hajban, meg különben is 19 vagy. Igaz a szülőket nem igazán érdekli a kor, 30 évesen is ugyanúgy beleszólnak majd mindenbe.
2013. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kristóf a barátod?
2013. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jársz a barátoddal vagy a szüleid?...
2013. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kuzdj meg erte, ha tenyleg Ot akarod...

Az en Paromat is utaltak, beszologattak neki , a hata mogott ra...

A vege az lett, hogy kozoltem adnak egy eselyt neki es megismerik vagy meg egy rossz szo a szemeben a hatamogott es engem az eletben tobbe nem lathatnak.

Megfogadtak nincs bajuk vele, megszerettek mikor megismertek!

9 honapja voltunk egyutt mikor terhes lettem, akkor megint szajhuzas es ugatas volt, akkor is kozoltem, hogy elkoltozok unokastol az orszag masik vegebe ha nem tartjak meg a velemenyuket! Arra is fogadtak, hogy szetmegyunk a terhessegem 9 honapjaban... :)

Azota is egyutt vagyunk es ez igy is marad! :) a Fiunk meg egy orias azota es mindenunk meg van! Mig gyeseztem osszegurcolt ket hazat (amibol az egyikben az en rokonaim elhetnek!) es egy autot, Fiunknak bankszamla! Es ugy indultunk, hogy egy agyunk se volt :) a Fiunkra gyorsan osszedolgoztam mindent (babakelengye), O meg a butorokra melozott. Ha ezekutan meg a csaladom rosszat merne szolni ra, a nyelvet kihuznam barki is az!

2013. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb szülő mindig is szeret beleszólni a gyermeke életébe. Ez 0 és 18 év között ez teljesen normális, bár a legtöbb gyerek már kamaszkorban tiltakozik ellene, ami szintén teljesen normális. Viszont Te már egy olyan korban vagy, amikor Te döntöd el, hogy mit szeretnél és a döntés teljes felelőssége is a Tiéd. Tanácsot adhatnak a szülők - ha kérsz - de ilyenkor már nem szabad, hogy ők irányítsanak. Érdemes meghallgatni, hogy mit mondanak - mert ők teljesen más szemszögből látják a dolgokat mint Te, és láthatnak valamit, amit Te nem látsz. De ha csak a rasztahaja miatt ágálnak ellene, akkor ne rájuk figyelj, hanem magadra hallgass.
2013. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!