Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ezzel más is így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ezzel más is így? Nem attól félek, hogy megcsal a párom, hanem hogy ki sem derül! Mert ha kiderül, szakítok vagy megbeszéljük. Ha nem, és ugyanúgy néz a szemembe, úgy tesz mintha semmi nem történne, miközben csal, az megalázó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ettől félek,hogy ne legyek hülyének nézve. emiatt féltékenykedem, pedig valahol tudom,hogy nem csalna meg mert szeret.ha féltékeny vagyok, csak amiatt,hogy nehogy titokban félre lépjen és utána ugyanugy mondja h szeret, mintha mi sem történt volna.


26/L


2013. nov. 6. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem titkon ettől mindenki tart... és az a baj, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni. igazából csak a bizalomra tudsz építeni. az a legfontosabb egy kapcsolatban, mert ha a bizalom hiányzik, akkor bizony ez a gondolat felemészti az embert.
2013. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Didiiayer ***** válasza:
Ez természetes dolog, hogy ettől félsz. Nem sokat tudsz ez ellen tenni, csak annyit, hogy megbízol benne.
2013. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én legjobban attól félek hogy más nem tudja felfogni és rámászik. Sajnos a mai lányok elég csökevényesek agyilag és nagyrészt le sem tojják hogy a pasinak van-e barátnője vagy sem. Akkor is rámennek, írogatnak neki stb....Amúgy pedig, nem hittem ameddig meg nem tapasztaltam hogy egy nő megérzi az ilyet. Semmi jele nem volt annak hogy a volt páromra ráakaszkodott volna egy nő, de bennem mégis megfogalmazódott valami fura érzés és addig nyösztettem a párom, addig agyaltam ameddig szépen lassan ki nem derült. Sőt a csaj nevére is rájöttem úgy, hogy életemben nem láttam és nem beszéltem vele, csupán a neve kezdőbetűiből. Fura, de tényleg így volt. Szóval ha meg is csal, ne aggódj, tudni fogsz róla.
2013. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha szeret valaki észre lehet venni rajta ha félrelépne?
2013. nov. 6. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondanék erre, hogy egy barátnőm apja 15 évig csalta a feleségét a volt nejével, és egészen az igazság napjáig nem is sejtett semmit. mellesleg a férfiről köztudott volt, hogy szereti a feleségét, és tényleg szereti.
2013. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ha szeret valaki észre lehet venni rajta ha félrelépne?"


ha szeret valaki, akkor nem lép félre.

2013. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan típusok, akik félrelépnek akkor is, ha szeretnek valakit, mivel az ilyen típusok általában egyszerre több embert szeretnek. ezzel most természetesen nem azt mondom, hogy a Te párod ilyen lenne.
2013. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg inkább úgy vagyok vele,hogy jobb,ha nem tudok róla.
2013. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!