Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet jobb egy férfinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet jobb egy férfinak a párkapcsolatban? Ha a bnője aranyos, kedveskedik, kimutatja h szereti keresi egy nap többször is, vagy inkább aki érezteti hogy szereti, de nem keresi, csak örül, ha hívja a párja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:
tehát jobb ha sokat "lóg rajta" vagy jobb ha ott van és ha kell tudja, számíthat rá, emellett független
2013. nov. 6. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp a második, mert ha folyton a nyakában lógsz, akkor előbb-utóbb besokall tőled, bármennyire is szeret. a fiúk jobban szeretik az olyan lányokat, akik nélkülük is boldogulni tudnak, mert az sokkal izgalmasabb, ha nekik kell kezdeményezniük. plusz szerintem az olyan nőkre inkább felnéznek, és tovább tudják "magasztalni", mint azt, aki nélkülük életképtelen. vagy nem így van?
2013. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen fekete vagy fehér. Tudod van az arany középút és mint mindenbben ebben is az a legjobb. Egy férfinek épp ugy szüksége van a vissszaigazolása mint egy nönek. neki is kell hogy tudja fontos a nönek. de ettöl még nem kell a nyakán lógni a másiknak.
2013. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, a pasinak mik az igényei. A kapcsolat elején érdemes megfigyelni mennyit keres ő.


Pl anno amikor a férjemmel összejöttünk, nem akartam ráakaszkodni. Vártam és figyeltem hogyan viselkedik. Idővel kiderült, hogy ő igényli a több törődést, ami másnak már a nyakban lógást jelenti. Így aztán sokat kerestük egymást mindig.


Én alapból ilyen vagyok, de nem akartam ezt ráerőltetni. Miután kiderült, hogy ő is ilyen típus, nincs probléma.

2013. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!