Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen a srácok akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen a srácok akarnak KOMOLY kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 évesen is akartam.
2013. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem igazán. :D valami mást akarnak.
2013. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem korhoz kötött!Ez személyiség függő!
2013. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2013. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ovis koromban is akartam volna (viccen kívül igaz akkor mást takart a fogalom), de ez csak azon múlik, hogy megtalálod e azt a fiút akitől te komoly kapcsolatot akarsz és aki tőled akar komoly kapcsolatot, akivel minden, a szabadidőtök, a szex, bármi teendő legyen az meló vagy tanulás vagy hobbi összhangban akár együtt akár külön külön de egymás iránt érdeklődve tudjátok csinálni.

Tehát ha rátalálsz a másik feledre akivel egy perc sem unalmas és nyűg, ez akár 10 éves korban is lehet vagy 40.

2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem nagyon találok partnert!
2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Meg is lett hozzá a tökéletes partner állandóan a jövőnkről ábrándoztunk, hogy majd ez meg az lesz gyerekek meg mennyire szeretjük egymást stb stb tökéletes kapcsolat volt erre elhagy a p*csába egy másik fickóért csupán annyi emberség maradt benne, hogy először felvezette, hogy már kezd kiszeretni belőlem stb és szakítottunk szép lassan. Utána szakítás után pár héttel már meg is volt neki az új én meg azóta "haldkolom" és rettegek attól, hogy sok ilyen pofára esést nem fogok túlélni mert nekem olyan kell aki szintén nagyon komolyan gondolja.
2013. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: Ezért nem kell néhány hónap után ilyen terveket szövögetni.
2013. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noydra ***** válasza:

Vannak.

7es szerintem elüldözted :/

2013. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!